'Camdaki Kız’ dizisinde Cana’dan Feride'ye şaşırtan itiraf!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve iddialı senaryosuyla dikkat çeken Camdaki Kız dizi dün akşam 8.bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız dizisine Cana’nın Feride’ye yaptığı itiraf damga vurdu.

04 Haziran 2021, Cuma 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’, 3 Haziran Perşembe akşamı 8'inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizide; düğün hazırlıkları hız kazanırken, Cana’nın Sedat’tan vazgeçmemesi dikkat çekti.

FERİDE'NİN GERÇEK YÜZÜ

Nalan’ın ölümden dönmesiyle Rafet Bey ve ailesinden yalan söyledikleri için özür dileyen Adil İpekoğlu, kızının bu hale nasıl geldiği merak etti. Nalan’ı bunları annesinin yapıp yapmadığı konusunda sıkıştıran Adil Bey, istediği cevabı alamasa da Feride’yi yaptıklarına bir son vermesi konusunda uyardı.

GÜLCİHAN ORTAYA ÇIKTI

Kendilerine söylenen yalan nedeniyle moralleri bozulan Koroğlu Ailesi ise evde büyük bir sürprizle karşılaştı. Çünkü evden gittiği sanılan Gülcihan, eşi Rafet’e yakalandı. Baştan beri gitmediğini Döndü ile kaldığını söyleyen Gülcihan, hatasını anladığını açıkladı. Rafet Koroğlu da eşini affetti.

SELEN HAREKETE GEÇTİ

Bu arada Cana’dan gelen mesajlarla baş etmeye çalışan Sedat ise kendini ifade edebilmek için onun yanına gitti. Her şeyin bittiğini bir kez daha söyleyen Sedat, evine geri döndü. Bunu gören Selen ise kardeşine Cana ile kendisinin konuşacağını söyledi.

Ertesi gün Adil ve Rafet Bey, düğün hazırlıkları konusunda otelde buluşmak için sözleşti. Bunun üzerine hazırlıklar öncesi Cana’yı ziyaret eden Selen, onu kardeşi ve Nalan’dan uzak durması konusunda uyardı. Bu tehdide boyun eğmeyeceğini söyleyen Cana yeni bir plan yaptı.

CANA'DAN NALAN HAMLESİ

Spor çıkışı Nalan’ı arayan Cana, Kanlıca’da olduğunu ve buluşup bir kahve içmek istediğini dile getirdi. Sedat ve ailesi hakkında Nalan’ın kafasını karıştıracak şeyler söyleyen Cana, Nalan’la çektiği fotoğrafı da Selen’e yolladı. Fotoğrafı görünce şaşıran Selen ise durumu babasına aktarınca; Rafet Bey olaya el koydu.

Cana’nın evine giden Rafet Koroğlu, Cana’yı karşısına alarak; babası ile kocasını çok sevdiğini ancak Selen ve Sedat'tan öte Nalan’ın kırmızı çizgisi olduğunu söyledi. Ailesinden uzak durması konusunda Cana’yı bir kez daha uyaran Rafet, eğer durmazsa her şeyi babasına anlatacağını ve ellerinde ne var ne yoksa alacağını ifade etti.

AŞKIN DANSI

Bu sırada otelde Nalan ve ailesinin bekleyen Sedat, Cana’nın gelişiyle şaşkına döndü. Ona yeniden her şeyin bittiğini söyleyen Sedat, Nalan’a aşık olduğunu açıkladı. Bunu kabullenmeyen Cana ise hazırlıklar sırasında sevgilisiyle Nalan’ı dans ederken görünce hamlesini yaptı.

"HİSLERİNİZDE HAKLIYDINIZ"

O sırada Feride’yi tuvalete giderken yakalayan Cana, “Hislerinizde haklıydınız Feride Hanım, biz Sedat’la 7 senedir beraberiz” dedi. Bu sözler ve 'Feride şimdi ne yapacak?' sorusu sosyal medyada gündem oldu.

 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Sülün bir taşla iki kuş vurdu