'Camdaki Kız'da Nalan'a büyük şok: Gizli aşk ortaya çıktı!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi 'Camdaki Kız', dün akşam üçüncü bölümüyle ekranlara geldi. Düğün hazırlıklarının başladığı yeni bölüme; Sedat ile Cana'nın aşkının ortaya çıkması ve Muzo'nun yüzünü ilk kez göstermesi damga vurdu.

23 Nisan 2021, Cuma 07:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız', 22 Nisan Perşembe akşamı üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizide; Muzaffer Koroğlu karakterini canlandıran Enis Arıkan'ın görünmesi ve Sedat-Cana aşkının fotoğraflarla belgelenmesi dikkat çekti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız', 22 Nisan Perşembe akşamı üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizide; Muzaffer Koroğlu karakterini canlandıran Enis Arıkan'ın görünmesi ve Sedat-Cana aşkının fotoğraflarla belgelenmesi dikkat çekti.

SEDAT-CANA AŞKI AÇIĞA ÇIKTI

SEDAT-CANA AŞKI AÇIĞA ÇIKTI

Bu sırada Cana ile kahvaltıya giden Sedat, Nalan'ın kırmızı odayı gördüğünü söyledi. Bu tedbirsizliğe kızan Cana, sevgilisine Nalan ile konuşmasını ve onun ağzını aramasını söyledi. Hatta Sedat'a; Nalan'a hediye kolye alması konusunda ısrar etti. Onları takip eden magazin muhabiri de ikisinin fotoğraflarını çekti.


Otele gittiğinde Nalan ile görüşen Sedat, ona gördüklerinin eski kiracıdan kaldığını söyledi. Nalan ise nişanlısına; banyoda gördüğü diş fırçası, oje, fondöten gibi şeylerin kime ait olduğunu sordu. Bunun için de bir yalan söyleyen Sedat, aldığı kolyeyi kendi elleriyle taktı.

FİKRET KOROĞLU ÇILDIRDI

FİKRET KOROĞLU ÇILDIRDI

Diğer yanda şirket hisselerinin değerinin artması için uğraşan Fikret Koroğlu, kızının isteği üzerine televizyon programına katıldı. Ancak Fikret Bey, kulisteyken isimsiz bir zarf geldi. Zarfta Cana ile Sedat'ın fotoğrafları vardı.

MUZO ODASINDAN ÇIKTI

MUZO ODASINDAN ÇIKTI

Fotoğrafları görünce köpüren Rafet, kızına bu işi halletmesi gerektiğini ve akşam Sedat'tan hesap soracağını söyledi. İftar saati geldiğinde sofra başında toplanan Koroğlu Ailesi'ne iki bölümdür yüzünü göremediğimiz Muzo da katıldı.

SEDAT'IN ÇARESİZLİĞİ

SEDAT'IN ÇARESİZLİĞİ

Sedat'ın gelişiyle iyice sinirlenen Rafet, ona Cana ile çekilen pozlarını sordu. Ama Sedat'ın bunların eski olduğunu söylemesi babasını daha da çıldırttı. Fotoğraflarla oğlunun yüzüne vuran Rafet Koroğlu, Sedat'ın kredi kartlarını kesti. Tam telefonunu alırken Muzo'nun "Dur baba, bırak gitsin" sözlerine kulak verdi. Ancak Tako'ya Sedat'ı odasına kilitlemesini söyledi.


Ertesi sabah kocasından aldığı talimatla Feride Hanım'ı arayan Gülcihan, gelinlik bakmaya gitmek için Nalan'la onu buluşmaya çağırdı. Bu daveti istemese de kabul eden Nalan'ın annesi, ilk olarak kızının gördüğü rüyalar için eve hoca çağırdı. Feride, Nalan'a hem kurşun döktürdü hem de muska yazdırdı.

CANA'DAN SELEN'E TEHDİT

CANA'DAN SELEN'E TEHDİT

Ardından Gülcihan, Selen, Nalan ve Feride yemekte buluştu. Tam sipariş verecekleri sırada Cana'yı kapıda gören Selen, onunla konuşmaya gitti. Bu fotoğraf olayına inanmadığını söyleyen Cana, Selen'e babasını uyarmasını yoksa canlarını sıkacağını söyledi.

Beğendiği gelinlikleri deneyen Nalan, güzelliğiyle herkesi mest etti. Akşam eve döndüğünde teşekkür için Sedat'ı aradı. Selen de fotoğraf krizini çözmek üzere olduğunu zannederek herkesin yüreğine su serpmeye çalışıyordu.

NALAN ŞOKE OLDU

NALAN ŞOKE OLDU

Fakat Koroğlu Ailesi'nin verdiği paraya rağmen Sedat ve Cana'nın fotoğrafları 'Sedat Koroğlu'nun gizli aşkı' manşetiyle basıldı. Evden çıkmak üzereyken bunu gören Nalan ise yıkıldı.


Nalan'ın şimdi ne yapacağını merak edilirken, Cana'nın açığa çıkmasıyla ilgili "Ve Nalan Sedat'ın gizli aşkını öğrenir" gibi tweetler atıldı.

Öte yandan uzun bir aradan sonra Enis Arıkan'ı ekranda gören izleyiciler; Muzaffer'in yemeğe çıktığı sahne için "Muzo, Enis Arıkan canlandırdığı için mi, yoksa zekası sayesinde mi? Bilmiyorum ama çokça ilgimi çekti" gibi yorumlar yaptı.


Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç'ün üstlendiği 'Camdaki Kız', yeni bölümleri ile her Perşembe Kanal D’de.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Karahan, karavan pozuyla mest etti