Camdaki Kız'da ortalık iyice karıştı! Nalan'a Sedat şoku!

Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Selen, yeni bir hayata adım atmaya karar verirken, Sedat ise babasının kendisini evlatlıktan reddetmesiyle ne yapacağını şaşırdı. Yaptıklarıyla adeta 'pes' dedirtti! Nalan’dan boşanmak istemesi ile gündem oldu.

05 Kasım 2021, Cuma 08:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D’nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi Camdaki Kız, son bölümüyle yine sosyal medyada gündem oldu. Dizinin 18’inci bölümünde; Rafet Bey’in koltuğunu kimseye bırakmayacağını söylemesinin ardından Sedat, şirketi terk ederken; Selen, yeni bir karar aldı. Evden de şirketten de ayrılmak istediğini eşiyle paylaştı ve hisselerinden vazgeçtiğine dair imzayı attı.


Selen ve Levent, Koroğlu Konağı’ndan ayrılırken; olanlara anlam veremeyen Gülcihan, kocasını suçladı. Bu arada Sedat’a ulaşmaya çalışan ve terk edilme korkusu yaşayan Nalan, bir yandan da kendisini sıkıştıran annesine eşiyle ilgili yalan söyledi.


Aynı gece eve gitmeyen Sedat ise barda bir kadınla tanıştı. Onun evine gitmeye çalıştığı sırada gazetecilere yakalanınca da olay çıkarttı. Muhabirlere saldıran ardından dayak yiyen Sedat’ı eniştesi kurtardı. Hisseler konusunda emin olup olmadığını soran Cavit, 200 milyon dolar karşılığında yeğeninin hisselerini satın aldı.


Bu sırada eve gelen Rafet Koroğlu, eşiyle tartışıp Hayri ile dışarı çıktı. Hayri’ye ailesi ve çocuklarıyla ilgili birçok şeyi anlatan Rafet, eve sarhoş geldi. Israrlı Tako’yu çağırarak herkesi uyandıran Koroğlu, kendisiyle ilgilenen Muzaffer’e “İyi ki sen de gitmedin” dedi.

Parayı aldıktan hemen Cana’yı arayan ve onunla görüşen Sedat, çocukları da alıp İngiltere’ye gidebileceklerini söyledi. Alp’in baskısından usanan Cana ise sevgilisinin teklini kabul etti ve hazırlanmaya başladı.


Selen’in kararına destek olan ancak onun üzülmemesi için kayınpederi ile konuşmaya giden Levent, Rafet’in gerçekleri bilmesine şaşırdı. Selen’in yanına geri dönen Levent, onu aşağıya çektiğini bundan sonra babasının onu yanlarında barındırmayacağını söyleyerek ablasına gitti.


Ertesi sabah kızına inanmayan Feride, eşi Adil ile Koroğlu Ailesi’ne kahvaltıya gitti. Bu sırada Sedat’ın Cana ile görüşmeye devam ettiğini ve davetteki o görüntüleri Levent’in yayınladığını Rafet’ten öğrenen Gülcihan, duydukları karşısında şoke oldu.


Kocasına bir kez daha Sedat konusunda kızan Gülcihan’ın söylediklerini Nalan’ın ailesi duydu. Feride’ye; Sedat ve Selen’in iş seyahatine gittiğini söyleyen Rafet ve Gülcihan, onu inandıramadı.


Damadını bir kez daha kızına soran Feride, onun iki gündür eve gelmediğini öğrendi. Soluğu Cana’nın evinde alan Feride, bavulları görünce şüphelense de Cana’nın üzerine gitmedi.


Sedat’ın hisselerini Cavit’e sattığını öğrenen Muzaffer ise eniştesinden hesap sormaya gitti. Tatsız konuşma sonrası eve gelen Muzo, Nalan’a kocasının hisselerini sattığını söyledi. Duyduklarının ardından Sedat’ın aramasına şaşıran Nalan, onunla buluşmaya gittiğini annesine haber verdi.


Hemen buluşacakları restorana giden Feride, kızı ve damadını dinledi. Nalan’ın sözlerine kulak asmayan Sedat ise ona layık olmadığını ve boşanmak istediğini söyledi.

 Kocasının kendisini bırakmasından korkan Nalan'ın dünyası başına yıkıldı. Damadına kızan Feride’nin bakışları ile Sedat sosyal medyada gündem oldu.

Bahar Gencer/ milliyet.com.tr

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Ataizi annesiyle sağlık kontrolünde