Camdaki Kız'da ortalık karıştı! Nalan'a büyük şok!

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Sedat’ın peşine düşen Nalan büyük bir şok yaşadı.

19 Kasım 2021, Cuma 08:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız, 18 Kasım Perşembe akşamı yirminci bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

 Dizide; Cana ve Sedat’ın buluşmasını bekleyen Nalan’ın gördüğü manzara karşısında yaşadığı büyük şok çok konuşuldu.

Camdaki Kız son bölümde; Sedat’ı konağa geri döndürmeyi başaran Nalan, eşini affetmesi için Rafet Bey’le konuştu. Onun da hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini söyleyerek kayınpederini yumuşattı.

Gelininin sözleriyle babalık konusundaki hatalarını fark eden Rafet Koroğlu, hem oğlu hem de kızı Selen’i affettiğini söyledi ve artık değişeceğini ailesine müjdeledi.


Annesinin yanına giden Nalan, olan biteni Feride Hanım’a rapor etti. Sedat’ın Nalan için geri dönmediğini düşündüğünü söyleyen Feride, kızını gözünü açması konusunda uyardı.  Nalan’a daha dikkat çekici olması ve kocasının onu kaybetmekten korkmasını sağlaması konusunda tavsiye verdi.

Sedat'ın gidişiyle ne yapacağını bilemeyen Cana, Alp’e yazdığı mektup ortaya çıkmadan eve döndü ve hastaneye gittikleri yalanını uydurdu. Ancak Alp'i ikna inandıramayan Cana, Sedat’a korkaklığı konusunda ağzına geleni söyledi. Babası ve Nalan’ı artık üzmek istemeyen Sedat ise Nalan’ın tek şansı olduğunu ve bu ilişkiye artık devam edemeyeceklerini ifade etti.


Ayrılık kararı sonrası otelden ağlayarak çıkan Cana, Nalan’ın babası Adil Bey’le karşılaştı. Onun omzunda ağlayan Cana, vali beyin telefon numarasını aldı. Bunun ardından Adil, ‘artık dert ortağı’ olduk dediği Cana’yı merak ederek; ona mesaj attı.


Bu sırada annesinin de tavsiyesi üzerine kendisiyle röportaj yapmak isteyen derginin teklifini kabul eden Nalan, kapak çekimine katıldı. Kendi istediği elbiseyi giyen Nalan, güzelliği ile başta kocası olmak üzere herkesi büyüledi.


Muzo'yu evden çıkarabilmek için Billur’dan yardım isteyen Nalan’ı duyan Muzaffer ise kendisine arkadaşını ayarlamaya çalışan Nalan'a büyük bir oyun oynamaya karar verdi. Bir flörtü olduğunu söyleyen Muzo, akşam yemeğe gidebileceklerini söyledi.


Kendine adeta yeni bir Nalan yaratan Muzo, Hayri'nin mahallesinde yaşayan ve gerçek adı Meliha olan Melisa’yı; kardeşi ve Nalan’la tanıştırdı. Ancak Melisa’yı bir yerden tanıdığını söyleyen Sedat’ın, onunla bir gece geçirdiği ortaya çıktı.


Öte yandan Cana'nın çocuklarıyla birlikte İngiltere’ye gideceğini öğrenen Alp, onun pasaportunu alıp, kartlarını iptal etti. Bunu duyunca çılgına dönen Cana, bütün gece aradığı Sedat’ı buluşmaya çağırdı. Muzo’nun sevgilisiyle tanıştıkları yemekte bu mesajı gören Nalan’ın tadı kaçtı.


Cana’dan kurtulmaya çalışan Sedat ise onun aramasına cevap verirken Kaan’la konuşuyormuş gibi yapınca Nalan’a yakalandı. Gece sonunda kocasının, arkadaşlarıyla oyun oynayacağına inanmayan Nalan, onun peşine düştü.


Cana’nın beklediği restoran giden ve onun masasını gören bir yere oturan Nalan, Sedat yerine babasının gelmesiyle büyük bir şok yaşadı. Nalan’ın başına gelen bu talihsiz duruma sosyal medyadan yorum yağdı.

Bahar Gencer/ milliyet.com.tr

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a öpüşme yasağı!