‘Camdaki Kız’ın başarısı kutlandı

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Camdaki Kız’ın oyuncuları, Cihangir Sur Balık’ta düzenlenen yemekte başarıyı kutladı.

11 Haziran 2021, Cuma 08:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Camdaki Kız’ın ekibi önceki akşam Cihangir Sur Balık’ta bir araya geldi. Eksiksiz bir katılımın sağlandığı gecede Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Feri Baycu Güler, Nur Sürer, Şerif Erol, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Selma Ergeç, Tuğrul Tülek, Tamer Levent ve Enis Arıkan vardı.

Pandemi dolayısıyla erken başlayan yemek kısıtlama nedeniyle restoranların kapanma saati olan 21.00’de bitti. ‘Camdaki Kız’ oyuncuları mekanı toplu halde terk etti.

Muhabirlerin kapıda yakaladığı dizinin ‘Muzo’su Enis Arıkan “Bu karakter benim gerçek hayatımla çok uyuşuyor. Ailem ve arkadaşlarım hep bir şey yapacakları zaman bana danışırlar. İyi bir dert arkadaşı ve kara kutuyumdur” dedi.

“Çeşme’ye kaçacak mısınız?” sorusuna ise “Soyunmaya hazır değilim. O yüzden evde oturacağım. Gelecek olursanız önce mesaj atıp haber verin” diyerek kahkaha attı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Kova diğer burç yorumları