Camdaki Kız'ın kıyafetlerinde Kraliyet'ten esinlendi

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Camdaki Kız’ yayınlandığı ilk iki bölümüyle reytinglerin zirvesine yerleşti. Dizi, görsel olarak da izleyiciyi ekran başına bağladı. Burcu Biricik’in canlandırdığı ‘Nalan’ın tarzı ise sosyal medyada tüm detaylarıyla konu ediliyor. ‘Camdaki Kız’ın stil danışmanı Aslı Naibi Sarı, ‘Nalan’ prensesler gibi büyütüldüğü için onun tarzını yaratırken dünyaca ünlü kraliyet ailelerinin kadınlarından esinlendiklerini söylüyor. İlk iki bölümdeki tarzların birçoğunu Cambridge Düşesi, Prens William’ın eşi Kate Middleton’ın üzerinde görmüştük. İşte Sarı’nın açıklamaları...

18 Nisan 2021, Pazar 10:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"GUSTOSU VAR"

"GUSTOSU VAR"

‘Nalan’ın duruluğu ve naifliği bizde bir prenses izlenimi oluşturdu. Güngörmüş bir ailenin kızı ve kendine has bir gustosu var. Anlattığımız masalın prensesi ‘Nalan’dı ve ona uygun seçimler yaptık. Yapımcımız Onur Güvenatam ve yönetmenimiz Nadim Güç ile de aynı fikirdeydik.


Nalan’ın nişan sahnesinde giydiği pembe elbise Kate Middleton’dan esinlenilmiş.

KRALİYET AİLELERİNDEN

KRALİYET AİLELERİNDEN

Hazırlık aşamasında yaptığım sunumda Kate Middleton, Lady Diana, İspanya Kraliçesi Letizia, Ürdün Kraliçesi Rania, Hollanda Kraliçesi Maxima, kraliyet ailelerinden birçok isim ve Amal Clooney vardı. Onların tarzlarından Nalan’daki bu prenses havasına uyan iddialı ama sade seçimler yaptık. Bazı kostümlerimizi diktirdik ama çoğunlukla tasarımcılarla çalışıyoruz.

Nalan da Cambridge Düşesi Kate gibi ata biniyor.

ZAMANSIZ ELBİSE

ZAMANSIZ ELBİSE

‘Sedat’la ilk yemek sahnesinde giydiği beyaz elbiseyi aslında Lady Diana’dan esinlendik. Kanada seyahatinde giydiği bir elbiseydi. ‘Nalan’a annesi tarafından sandıktan çıkarılıp verildiği için zaten zamansız bir elbise olmalıydı. Nalan’ın duruluğunu ifade etmek için de beyazdan iyi bir seçim olamayacağını düşündük. Taktığı küpelerle de görünümünü günümüze uyarladık.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kate Middleton'ın cenazede taktığı kolyenin derin bir anlamı var