Cami tuvaletinde tecavüz iddiası

Cami tuvaletinde tecavüz iddiası

Kütahya'da evli olan 20 yaşındaki U.G. adlı kadın, komşuları 17 yaşındaki H.T.'nin kendisine cami tuvaletinde tecavüz ettiğini öne sürdü

02 Kasım 2009, Pazartesi 18:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İddiaya göre H.T., evlerinin önüne çağırdığı U.G.'yi zorla yakındaki caminin tuvaletine götürdü ve burada tecavüz etti. U.G.'nin şikayeti üzerine H.T., Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekipleri tarafından yakalandı.

Gözaltına alınan H.T. suçlamaları kabul etmedi. Evli olan U.G. ise polise verdiği ifadesinde şu iddialarda bulundu: “Pencereden bakarak eşimin gelmesini bekliyordum. Bu sırada komşumuzun oğlu H.T. pencerenin önüne geldi. Bana ‘Gel birlikte kola içelim’ dedi.

'BACAKLARIMA VE GÖĞÜSLERİME ELLEDİ'

Eşim kapıyı dışarıdan kilitlediği için pencereden çıkıp H.T.'nin yanına gittim. Birlikte evin önündeki merdivenlerde oturarak kola içtik. Daha sonra H.T. üşüdüğünü bahane ederek yanıma sokuldu. Bacaklarımı ve göğüslerimi ellemeye başladı.

Karşı koymama rağmen beni kolumdan tutup zorla yakındaki cami tuvaletine götürdü ve orada tecavüz etti.” Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, gözaltına alınan H.T.'nin sorgulamasının tamamlanmasından sonra Adliye'ye sevk edileceğini bildirdi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan 23 Nisan açıklaması: Uzaktan eğitimde de olsa devam edecek