Çamur kavgası böyle bitti

Hande Yener önceki gece katıldığı 'Yüz Yüze' programında Temmuz 2007'den bu yana kavgalı olduğu Demet Akalın ile barıştı

02 Aralık 2009, Çarşamba 05:00
A A
Çamur kavgası böyle bitti

Demet Akalın canlı yayına telefonla bağlanıp , Hande Yener ile barış imzaladı. İki şarkıcı 2007-2009 arasında birbirleri hakkında söyledikleri tüm ağır sözleri ve hakaretleri 5 dakika içinde unuttu. İşte kavganın tarihçesi...

2007

* “Demet Akalın’ın yaptığı müzik ‘bakkal müziği’. Hiçbir değeri ve kalıcılığı yok. Bunlar Serdar Ortaç’ın müritleri.” (Hande Yener)

* “Kendisi elektronik müzik mi yapıyor. Bence onu elektrik çarpmış.” (Demet Akalın)

* “Demet Akalın mı? Bakkal şarkıcısı, çamur ve densiz.” (Hande Yener) (BU SÖZLER MAHKEMELİK OLUR. DEMET AKALIN, HANDE YENER’E AÇTIĞI DAVADA 10 BİN TL KAZANIR)

2008

 * “Hande Yener benim yetişemediğim işlere gidiyor. Arkamdan geliyor”. (Demet Akalın)

* “Onu tanımıyorum. Tanıdığım tek Demet var. O da İbrahim Kutluay’ın eşi Demet Kutluay”. (Hande Yener)

 * “Zavallı şey, onun adına üzülüyorum”. (Demet Akalın)  “Müzik piyasasında lavabo tıkandı. Demet ne söyleyecek acaba?” (Hande Yener/2009)

*“Benim lavabo şırıl şırıl akıyor. 10 bin altında albüm satanlarla muhatap olmam” (Demet Akalın/2009)

2009

* “Sen beni bu kadar seviyor musun Demet?” (Hande Yener ‘Yüz Yüze’ye konuk. Telefonla katılan Demet Akalın’a soruyor)* “Şımardığımız dönemler oldu. Oysa ben şarkılarını çok severek dinledim.” (Demet Akalın)

* “Stüdyoya telefonla bağlanman çok nazikçe bir davranış.” (Hande Yener)

* “Seninle aynı sahneyi paylaşırım. Bir de senden bir aşk şarkısı istiyorum.” (Demet Akalın)

* “Hay hay! Emrin olur.” (Hande Yener)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.