Can Bonomo: Adınla yaşa canım oğlum!

2018 yılında hayatlarını birleştiren şarkıcı Can Bonomo ve oyuncu Öykü Karayel çiftinin bebekleri, birkaç gün önce dünyaya gözlerini açtı. Çift, bebeklerine Roman ismini verdi. Bonomo, oğlu ile ilk pozunu sosyal medyadan paylaştı.

19 Nisan 2021, Pazartesi 08:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gözlerden uzak mutlu evlilikleriyle dikkat çeken Öykü Karayel (30) ile Can Bonomo (33), ilk bebeklerini kucağına aldı. İkili, oğullarına 'Roman' adını verdi.

Cumartesi sabah saatlerinde doğum yapan Öykü Karayel ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncunun babası Cengiz Karayel, torun heyecanını sosyal medya hesabında paylaştı. Dede Karayel, Twitter hesabından, "Evet doğdu. Kesin bilgidir" mesajını yayınladı.

Ünlü çiftten Can Bonomo, Instagram hesabındaki açıklama kısmında yazan, "Müzisyen ve Şair" tanımlarının yanına "Baba" kelimesini de ekledi.


Dün de oğluyla ilk karesini yayınlayan ünlü şarkıcı, oğluyla kendisinin elini paylaştı. Bonomo, gönderisine "(Pax Romana 2021): Adınla yaşa canım oğlum, Roman. Annen ve baban her zaman yanında. Sağlık, huzur ve barışla..." yazarak eşi Öykü Karayel'i etiketledi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Baran Tınaz ile Deren Talu, Alaçatı’da tatilde