Can Yaman ve Diletta Leotta ayrıldı mı? Çiftten yeni bir hamle geldi!

Reklam çekimi için gittiği İtalya'da aşkı bulan Can Yaman, güzel spiker Diletta Leotta ile bir süredir aşk yaşıyor. Aşklarını sosyal medyaya da döken çiftin evleneceği konuşuluyordu. Ancak Can Yaman'dan gelen beklenmedik bir hareket kafaları karıştırmıştı. Yaman, birkaç hafta önce sosyal medya hesabını kapatmış, bu hamleden sonra ikilinin ayrıldığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili bir açıklama yapmayan ünlü çift ile ilgili gerçek ortaya çıktı.

25 Nisan 2021, Pazar 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son dönemde İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen 31 yaşındaki Can Yaman, aktif olarak kullandığı Instagram hesabını kapatmıştı.


Bir süredir hem reklam hem de Sandokan adlı dizi projesi için İtalya'da bulunan Yaman'ın bu hamlesi hayranlarını şaşırtmış ve Leotta'nın Yaman ile paylaşım yapmaması akıllara 'Ayrıldılar mı?' sorusunu getirmişti.


Çünkü Yaman'ın hesabını kapatmasından sonra evlilik teklif ettiği ve aynı evde yaşamaya başladığı sevgilisi Diletta Leotta, doktor arkadaşıyla baş başa kutlama yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.


Bu yaşananların ardından İtalyan basını, çiftin ayrılık kararı aldığını ve Can Yaman'ın Türkiye'ye dönüş yaptığını yazdı. Ancak çift cephesinde ayrılık haberlerini yalanlayan bir gelişme yaşandı.


31 yaşındaki Can Yaman, dün Instagram hesabını yeniden açarken; Diletta Leotta ile olan fotoğraflarını silmediği ortaya çıktı. Böylece çiftin ilişkisinin devam ettiği öğrenildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Erol'dan sıfır makyaj paylaşım