Diletta Leotta kimdir?: Can Yaman'ın yeni aşkı Diletta Leotta hakkında 9 soru 9 cevap

Can Yaman yakışıklı ve iyi bir oyuncu. Hal böyle olunca konuşulması çok normal. Ancak bu kadarını biz de beklemiyorduk. Kendisi de konuşmayı seviyor, ünü Türkiye'yi aşınca garip açıklamalarına yurt dışında da devam etti ve İtalya'da ünlü bir sima haline geldi. İtalyan ve ünlü bir sevgili yapması da oradaki koltuğunu sağlamlaştırdı. İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile olan aşkını tüm dünyaya ilan etti. Umarız aşıktırlar ama neresinden baksak stratejik bir hareket değil mi sizce de? Diletta Leotta kimdir, merak etmeden edemiyoruz doğrusu. Ne yapmış da bizim oğlanı kendine aşık etmiş... Diletta Leotta kimdir? Her şeyiyle anlattık.

05 Şubat 2021, Cuma 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Can Yaman Diletta Leotta aşkından sonunda beklenen fotoğraf Can Yaman tarafından geldi. Diletta'nın Instagram'ında halen Can Yaman'a dair tek bir kırıntı yok. Can, İtalya'da uzun zamandır zaten popüler. Diletta ise yakın zamanda bir ilişkiden çıktı. İkisi de ülkelerinin sevilen ünlü simaları. Can Yaman İtalya'nın Danilo Zanna'sı olur mu bilinmez ama bu ilişkinin iki tarafın menfaatlerine de çok uyduğu kesin. Aşk da varsa, tadından yenmez.

1. Aslen nereli, nerede doğdu?

Diletta, 1991'de İtalya'nın Sicilya Özerk Bölgesi'nde yer alan Katanya isimli küçük bir şehrinde doğdu. 18 yaşında ise kariyerine başlamak için Roma'ya taşındı. Çünkü her zaman kameralar önünde olmak istiyordu. 

2. Diletta Leotta nasıl bir aileden geliyor?

Diletta annesi ve babasının birlikte tek çocuğu. Annesinin önceki evliliklerinden bir abisi, bir kız kardeşi var. Babasının önceki evliliklerinden ise iki kız kardeşi var. Ailesiyle çok yakın ilişkilerinin olduğu bilinen Diletta, bir plastik cerrah olan abisi Mirko ile arkadaş gibi. 

3. Bu ünü, güzellik yarışmalarından mı geliyor?

Aslında hayır. Diletto 2009 yılında Miss Italy seçmelerine katılmıştı. Şu an ülkenin en seksi kadınlarından olsa da, Miss Italy'nin ilk seçmelerini bile geçememişti. 

4. Diletta Leotta'nın televizyon kariyeri nasıl başladı?

Dilette Leotta kariyerine Sky Sport'ta 2. Lig maçlarını anlatarak başladı. İtalya'nın özel spor yayınlarını yapan ve abonelikle sistemiyle çalışan Dazn kanalına geçmesiyle 1.Lig maçlarıyla ilgili yayınlarına başladı. Sadece, televizyonda değil daha sonra yayınlarını radyoda da sürdürdü. Bu yayınlar popülaritesini daha da artırdı, hakkındaki dedikodular arttı. 2017'de bir televizyon programında özel hayatının gizliliği hakkında konuştu ancak bu sefer de eleştirilen 'açık bulunan' kıyafeti oldu. İtalyan hakkı bu sefer de şöyle dedi "Bu kadar açık bir elbiseyle gizlilik hakkında konuşamazsın!". Diletta magazinin gözde figürlerinden biri oldu. 

5. Diletta'nın bundan önceki aşkları?

Diletta, 2015'te Sky televizyonunda işe başladığında hem kanal sahibi hem de bir program yürüten Matteo Mammì ile bir ilişkiye başladı. Paparazziler sık sık görüntülese de onların ilişkilerini açıklamaları 2018'i buldu. 2019'da ise ayrıldılar. Diletta'nın kariyerini Mammi'ye borçlu olduğu iddia edilirken, Diletta bu ithamları kesin bir dille reddetti. 

Ayrılıktan kısa süre sonra İtalya'nın ünlü boksörü Daniele Scardina ile yakınlaştı. 2020'de ise ilişkilerini ilan ettiler. Mart ayından itibaren çift, karantinayı da birlikte geçirdi. Ancak daha sonra çift, olaylı bir şekilde ayrıldı.

6. Bu kadar mükemmel bu kadın yahu, başına hiçbir skandal gelmedi mi?

Gelmez olur mu? 2017'de cep telefonu hacklendi ve onlarca çıplak fotoğrafı basına sızdı. Ancak Diletta, footğrafların çok azının kendisine ait olduğunu, kalanının sahte olduğunu iddia etti. Bazıları ise Diletta'nın gündeme gelmek için fotoğraflarını kendisi servis ettiği konusunda emindi. Diletta sonrasında sadece işine odaklanarak olaylı fotoğrafları kısa sürede unutturmayı başardı. 

7. Sadece televizyon ve skandallar mı? Diletta başka neler yapar?

Diletta'nın çocukluğundan beri en sevdiği aktivite yüzmek. Futbolu da bir o kadar seviyor ve memleketi Catania'yı tutuyor. Kendisi köpeklere aşık, Brando isminde bir köpeği var. 

9. Diletta Leotta spor spikerliğinden ne kadar kazanıyor?

Ne kadar kazandığı tam olarak bilinmese de sadece Sky Sport'tan senede 1 milyon euro kazandığı tahmin ediliyor. Dazn kanalı ile bu kazanç katlanıyor. Sanremo 2020 Müzik Festivali'ne katılan Diletta ayrıca burada da katıldığı her etkinlik için gecelik 25 bin euro kazandı. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevgililer Günü'nde ne izlemeli?: Sevgililer Günü'nde izlenecek tutku dolu 10 film