Canavar anne itiraf etti

ABD'nin Utah eyaletinde dün evinin garajında kutular içinde 7 bebek cesedi bulunmasının ardından gözaltına alınan kadın, 7 bebeğinden 6'sını boğarak öldürdüğünü itiraf etti, diğerinin ise ölü doğduğunu söyledi

15 Nisan 2014, Salı 10:48
A A

Salt Lake City'nin 56 kilometre güneyindeki Pleasant Grove kasabasında dün gözaltına alındıktan sonra yetkililer tarafından sorgulanan 39 yaşındaki Megan Huntsman, 1996 ve 2006 yılları arasında 7 kez doğum yaptığını söyledi.

HER BİRİNİ HAVLUYA SARIP PLASTİK TORBA İÇİNDE KUTULARA KOYDU

Bebeklerden birinin ölü doğduğunu belirten Huntsman, diğer bebeklerini doğar doğmaz boğarak öldürdüğünü, cesetlerini havlulara sarıp plastik bir torbanın içine koyduktan sonra kutuların içine yerleştirdiğini kabul etti.

HER BEBEK İÇİN 1 MİLYON DOLAR KEFALET


Yargıç, Huntsman için öldürdüğü her bebeğe 1 milyon dolardan toplam 6 milyon dolar kefalet belirledi. Huntsman'ın işlediği cinayetler, boşandığı eşi Darren West'in garajı boşaltmaya çalışırken içlerinde bebek cesetleri bulunan kutuları bulması ile ortaya çıkmıştı.

Metafetamin üretiminde kullanılan kimyasal madde bulundurmaktan 2009'da 9 yıl hapis cezasına çarptırılan ve şartlı tahliye edildikten sonra eski karısının 3 yıl önce ayrıldığı evine geri dönen West'in, cesetleri bulduktan sonra Huntsman'ı aradığı, kadının işlediği cinayetleri kabul ettiği öğrenildi.

BABAYI DNA BELİRLEYECEK


Bebeklerin babasının West olup olmadığı DNA testiyle belirlenecek. Çiftin evde tek başlarına yaşamlarını sürdüren 20, 18 ve 13 yaşlarındaki kızlarının, annelerinin gebeliklerinden haberleri olmadığı belirtildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.