Canaydın olsaydı istifa et derlerdi

Galatasaray'ın eski Futbol Şube Sorumlusu Fatih Gökşen, Radyospor'a basketboldaki Cemal Nalga skandalıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

21 Kasım 2009, Cumartesi 05:00
A A

Galatasaray’ın marka değerinin düşürülmesinin kendisini üzdüğünü ifade eden Gökşen, “Özhan Canaydın döneminde muhalif olan insanların böyle bir olay olsaydı, Canaydın yönetiminin istifasını beklerlerdi. Bugün aynı şeyin beklenmesini yadırgamamak gerekiyor” dedi.

Gökşen şöyle devam etti: “Galatasaray’a bu utancı yaşatan kişiler, yönetim tarafından görevden alındı, ama tabii bunlar çözüm değil. Profesyonellerin kafalarına göre hareket etmeleri ne kadar doğru, ne kadar gerçekçi! Bunu yapabilecek profesyoneller boş ve serbest bırakılmış olmalılar ki istedikleri gibi at koşturdular. Galatasaray, hangi branş olursa olsun, böyle bir davranışa teveccüh etmemeli. Bu davranış utanç verici. Büyük bir final bile olsa, Galatasaray böyle bir şeye tenezzül etmez. Ahmet Dedehayır, her şey güllük gülistanlık diyor, aradan yarım gün geçmeden bu olay patlıyor. Eğer Ahmet Dedehayır’ın bütün bunlardan haberi yoksa, zaten böyle bir yöneticinin Galatasaray’a faydası olmaz. Eğer senin haberin yoksa seni oraya neden koydular.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.