Caner Çalışır ve Kerimcan Durmaz küs müydü? Kerimcan gözyaşlarına boğuldu

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz'la küs olduğu iddia edildi. Bu iddialara Özgür Aras yanıt verdi. Kerimcan Durmaz da cenaze sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

10 Haziran 2020, Çarşamba 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü reklamcı Özgür Aras, Caner Çalışır için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Caner Çalışır ve Kerimcan Durmaz'ın küs olduğu iddialarına da yanıt verdi:

Kanal D’de Seda Sayan ‘Sabahların Sultanı’nını yaparken program asistanımızdı Caner Çalışır. Kulis kapısının önünde Seda Sayan’ı hayranlıkla izlerken bulurdum onu hep. Çok saygılı ve sevgi doluydu.

Sosyal medyada fenomen oldu! O’nu bu tanınırlık hiç değiştirmedi o hep aynı saygılı ve sevgi dolu Caner kaldı. Kerimcan Durmaz’ın hayatına dokunan da o. Onun bir parti fikriyle başladı ikisininde serüveni ve arka arkaya açıldı kapılar.

Her tanınanın hayatında olduğu gibi işin içine para girince, etrafında dalkavuklar çoğaldıkça bazen en iyi dostlarınla bile aran açılabiliyor. Belki de küs gitti en sevdiği hayallerinin ortağı dostuna.

Umarım kendi adına hayal ettiklerini yaşayarak veda etmiştir. O kadar üzülüyorum ki bu erken vedalara. Ahhh Caner... Sen bizim hayatımıza renk kattın , gülümsettin yeni mekanına da ışık olacaksın eminim... Allah’ım seni korusun! Hoşcakal Caner. 

Caner Çalışır, bugün düzenlenen cenaze töreninin ardından Başakşehir'de bulunan Yeni Kayabaşı Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenazeye katılanlar arasında Kerimcan Durmaz da vardı. Durmaz, cenazede gözyaşlarına boğuldu. Cenaze sonrası, sosyal medyadan birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşarak şu notu düştü:

Caner’imm, dostum, bizi bugün bırakıp gitti... Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. 


O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle, keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. 

Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Nurlar içinde uyu... Lütfen dualarınızı eksik etmeyin

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Caner Çalışır ölmeden 3 gün önce: Cemal Can olsaydı yalnız bırakmazdı beni