Caner Erkin Fenerbahçe'ye dönmeye çok yakın

Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, oyuncunun Beşiktaş'tan ayrılacağını doğrulamıştı. Bu gelişmenin ardından Caner Erkin, Fenerbahçe'den ayrılırken engellediği birçok sosyal medya hesabının engelini kaldırmaya başladı. Caner, Fenerbahçe'ye dönmeye çok yakın.

24 Haziran 2020, Çarşamba 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'tan ayrılacağı kesinleşen Caner Erkin'in yeni durağının Fenerbahçe olacağı öne sürüldü. Spor Arena'da yer alan habere göre Caner Erkin Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşma imzalayacak. Hatta haberde yer alan detaya göre Caner'in yıllık maaşı bile belli: 1 milyon euro.

31 yaşındaki oyuncunun menajeri Batur Altıparmak, Beşiktaş'ın ayrılacağını doğruladığı Caner için herhangi bir kulüple görüşmediklerini ve kimseye söz vermediklerini açıklamıştı. Ancak Caner Erkin'in Fenerbahçe'den ayrılırken kendisine tepki gösterdiği için engellediği birçok Fenerbahçe taraftar hesabınının engelini kaldırdı.

Bu da Caner'in Fenerbahçe'ye dönme adımlarından biri olarak yorumlandı.

4 sene önce ayrıldığı Fenerbahçe'ye dönme konusunda istekli olan Caner'in en büyük çekincesi ise taraftar tepkisi. Beşiktaş'a giderken taraftardan büyük tepki gören Caner, geri döndüğünde daha büyük tepki görmekten çekiniyor. Yönetimin de bu transferdeki çekincesi bu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Batur Altıparmak: Caner sezon sonu Beşiktaş'tan ayrılacak