Caner Erkin: Oğluma verdiğim parayı Asena harcıyor

Oğlu Çınar’ın (7) velayeti için Asena Atalay’a açtığı davanın dünkü duruşmasında futbolcu Caner Erkin şunları söyledi: ''Oğlumla görüşmemi engelliyor. Bisküvi, su gibi ufak harcamaları bile fatura ediyor. Çınar için gönderdiğim parayı kendisi için harcıyor'' Çiftin oğulları Çınar da babasının yeni eşi Şükran Ovalı'yı çok sevdiğini, birlikte güzel zaman geçirdiklerini söyledi

31 Mayıs 2018, Perşembe 06:24 Son Güncelleme: 31 Mayıs 2018, Perşembe 09:27
A A

TARAFLAR DİNLENDİ

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin oğlu Çınar'ın (7) velayetini almak için eski eşi Asena Atalay'a 2017'de açtığı davada 'sosyal inceleme raporu' hazırlandı ve mahkemeye sunuldu. Raporda, baba-oğulun daha sık görüşmesi için yeniden düzenlenme yapılması gerektiği belirtildi. Caner Erkin, şu anki eşi Şükran Ovalı, eski eşi Asena Atalay ve oğulları Çınar dinlendi.

'BİRLİKTE GÜZEL ZAMAN GEÇİRİYORUZ'

Çınar, babasının yeni eşi Şükran Ovalı ile iyi ilişkilerinin olduğunu, birlikte güzel, keyifli zamanlar geçirdiklerini söyledi. Çınar babasıyla daha sık görüşmek ve evinde daha çok kalmak istediğini belirtti.

ESKİ EŞİNİ SUÇLADI

Caner Erkin oğluyla görüşme konusunda problem yaşadığını, Asena Atalay'ın bahane üretip buna engel olduğunu belirtti. Çınar'ın ihtiyaçlarını fazlasıyla karşıladığını belirten ünlü topçu, eski eşinin bisküvi, su gibi ufak harcamaları bile fatura ettiğini, bunları ödediğini söyledi. Çınar için gönderdiği parayı Asena Atalay'ın kendisi için harcadığını iddia edip şöyle devam etti: ''İyi niyetim kötüye kullanıldı. Benim için 'soru>

Caner Erkin’in eşi Şükran Ovalı kızları Mihran’a 7 aylık hamile.

İŞTE SONUÇ

Caner Erkin’in haftada 2 gün olmak üzere, yarı yıl tatilinde bir hafta, yaz tatilinde bir ay Çınar ile görüşmesi şeklinde yeniden düzenlenme yapılması uygundur. Mahkeme yargılama sonunda Çınar’ın velayetinin kimde kalacağına karar verecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.