Çankaya'da dün gece

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile beraber, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde ilk kez Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi

31 Ağustos 2013, Cumartesi 11:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile beraber, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde ilk kez Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi. Resepsiyona devlet erkânının yanı sıra toplumun farklı kesimlerinden birçok davetli katıldı.

Resepsiyonun en ilginç anları ise yağmurla geldi. Çankaya Köşkü'nün bahçesindeki kalabalık aniden bastıran yağmurla kapalı alanlara kaçtı. Yağmur dinince herkes yeniden dışarı çıktı.Resepsiyonda keyifler kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Köşkü’nde ilk kez gerçekleştirilen 30 Ağustos resepsiyonunda, Bayan Gül ile birlikte konuklarını tek tek tokalaşarak karşıladı.

Çankaya Köşkü tören alanında gerçekleştirilen resepsiyona TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan yardımcıları Bekir Bozdağ, Beşir Atalay ve Ali Babacan ile bazı bakanlar kurulu üyeleri, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, iş adamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Şehit yakınları, gaziler, farklı spor dallarında uluslararası derece elde eden sporcuların da bulunduğu resepsiyona büyükelçiler, bürokratlar, akademisyenler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gazeteci ve yazarlar ile sınıflarını temsilen çeşitli rütbelerde askerler de davet edildi.

İşte Çankaya Köşkü'nde gerçekleşen ilk resepsiyondan kareler..

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nefes kesen kumarhane operasyonu! 1 milyon liralık ceza kesildi