Canlı yayında duygusal anlar! İşte Türkiye'nin konuştuğu ikizlerin hikayesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yayınlanan bölümde duygusal anlar yaşandı. Büşra ve Beyza Yılmaz isimli ikizler, canlı yayında evlatlık olduklarını ve gerçek ailelerini aradıklarını açıkladı. İki kardeşlerin hikayesi merak uyandırdı.

05 Nisan 2021, Pazartesi 20:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te duygulandıran bir olay yaşandı. Bu sabahki canlı yayına, Büşra ve Beyza Yılmaz isimli 31 yaşındaki ikizler katıldı. İkizler, 1990 yılında Ankara'daki Doktor Hikmet Uludamar'ın muayenehanesinden evlatlık olarak alındıklarını anlattı.

Üç günlükken evlatlık verilen genç kızlar, Müge Anlı aracılığıyla tüm Türkiye'ye çağrı yaptı. İkizler, "Gerçek ailemizi arıyoruz" ifadesini kullandı.

İkizlerin tek isteği anne baba ve kardeşlerini bulup yıllardır merak ettikleri hikayelerini öğrenmek. 'Hiç görmediğim bir kadının kokusunu merak ediyorum' diyerek gözyaşlarına boğulan ikizler duygusal anlar yaşadı.

İkizlerden Beyza yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Şimdiki annem ikiz. Bizi ayırmak istememişler, ilk günden daha verilecek iki aile hazırmış. İkimizi ayıracaklarmış.

'Zaten bizden ayrılıyor bari birbirinden ayrılmasınlar' diye süreci uzatmışlar, yeni aile arayışına girmişler. Üçüncü günün sonunda şimdiki aileme ulaşıyorlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kök hücre tedavisinde herkes Diyarbakır'a gidiyor!