Canlı yayında evlilik kavgası!

Canlı yayında evlilik kavgası!

Ferhat Göçer, evlilik için pek istekli açıklamalar yapmayınca canlı yayına sevgilisi Ömür Gedik bağlandı

11 Temmuz 2012, Çarşamba 13:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ferhat Göçer, konuk olduğu Uçankuş programında evlilik için pek istekli açıklamalar yapmayınca canlı yayına sevgilisi Ömür Gedik bağlandı. Gedik canlı yayında herkesi şok edecek bir açıklama yaptı. "Ben de evleneyim diye ölüp bitmiyorum. Artık bir ömür, birinin hayat arkadaşı olmak istemiyorum" dedi.

Sunucu Ömür Gedik'e "Evlilik konusunda bir beklentiniz var mı" diye sorunca Ömür Gedik, eteğindekileri dökmeye başladı. "Tabii ki ben bir kadınım, istiyorum ancak Ferhat beni alsın diye de ölmüyorum. Ben ayakları üzerinde duran bir kadınım, böyle bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben her şekilde mutluyum olmazsa da karalar bağlamam. Evlilik olursa olur, mutlu olurum. Olmazsa da karalar bağlamam."

Sunucu, Ömür Gedik'in daha önce evliliğe karşı yaptığı açıklamaları hatırlatınca Ömür Gedik hem evliliğin öneminden bahsetti hem de çok da meraklısı olmadıığını ima etti. Sunucu, Ferhat Göçer'e dönerek "Siz ne düşünüyorsunuz" diye sorduğunda Göçer hiç topa girmeden, "Biz ayrıca Ömür'le konuşuruz" diyerek konuşmaktan kaçtı.

Hürriyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağla Şıkel'den oğlu Uzay'a: Gözlerinin içine bakarak büyüttüğüm