Canlı yayında yüzleşme: Melis Buse Betkayan ve Batuhan Cimilli birbirine girdi

Kısmetse Olur programıyla tanınan Melis Buse Betkayan Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa' programına konuk oldu

13 Eylül 2019, Cuma 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kısmetse Olur programında birinci olan Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç programda evlenerek hayatlarını birleştirmişti. İkilinin bu evliliğinden bir de Aselhan adında kız çocukları oldu. Ancak Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç geçen hafta boşanma kararı aldı.

Yine Kısmetse Olur'da tanınan Melis Buse Betkayan bu boşanmanın analizini YouTube kanalında 'Lost' isimli maskeli bir arkadaşıyla yaptı.

'NUR'U HEP ALDATTI VE ŞİDDET UYGULADI'

'NUR'U HEP ALDATTI VE ŞİDDET UYGULADI'

Melis'in iddialarına göre:

  • Batuhan Nur'u evlilikleri boyunca sürekli aldattı ve hep şiddet uyguladı. Hatta sadece Nur'a değil annesine bile.
  • İkili aşk için değil programdan kazanacakları para için evlendi.
  • Nur programda Batuhan'dan önce aşk yaşadığı Semih'i unutamadı.

BATUHAN VE NUR İDDİALARI YALANLADILAR

BATUHAN VE NUR İDDİALARI YALANLADILAR

Bu iddialar sosyal medyanın gündemine oturdu. İddiaların ardından Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli kendi Instagram hesaplarından canlı yayınlar yaptılar ve iddiaları yalanladılar. Daha sonra Melis Buse Betkayan da Instagram'dan tekrar bir video paylaştı ve söylediklerinin hepsinin gerçek olduğunu ifade etti.

ÖLÜM TEHDİDİ VE HAKARET İÇEREN VİDEO!

ÖLÜM TEHDİDİ VE HAKARET İÇEREN VİDEO!

Bunun üzerine Batuhan Cimilli, Melis Buse Betkayan'a hakaret ve ölüm tehdidi içeren bir video yolladı. Ölüm tehdidi ve hakaretler karşısında ne yapacağını bilemeyen Melis Buse Betkayan bugün Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.

BİR ARAYA GETİRİLMEDİLER

BİR ARAYA GETİRİLMEDİLER

Melis'in programa konuk olacağını duyan Batuhan da programa dahil olmak ve kendisini açıklamak istedi. Hal böyle olunca Batuhan da canlı yayına çağrıldı ancak ikili bir araya getirilmedi. Biri stüdyodaydı diğeri ise kulisteydi.

MELİS CANLI YAYINI TERK ETMEK İSTEDİ

MELİS CANLI YAYINI TERK ETMEK İSTEDİ

Batuhan Cimilli'nin "Öncelikle bir özür dilemek istiyorum ama Melis'ten değil o videoyu izleyenlerden. Kaç gündür uyku uyumuyorum. Çünkü başımda Melis gibi bir bela var." sözlerini duyan Melis Buse Betkayan canlı yayını terk etmek istedi.

TEHDİTLER HAVADA UÇUŞTU

TEHDİTLER HAVADA UÇUŞTU

Canlı yayında açıklama yapan Batuhan Cimilli, "Hakkımızda para ve ev için evlendiler' diye yorumlar yapıldı. Biz bunun için evlenmiş olsak bir sene evli kalır çocuk da yapmaz boşanırdık. Ben Melis'in açıklamalarını duyunca cinnet geçirdim. Yanımda olsa çok farklı şeyler olurdu. Melis öyle şeyler söyledi ki ben sizi arayarak kendimi size ifade etmek istedim." dedi.

İHANET İDDİALARINI GEÇİŞTİRDİ

İHANET İDDİALARINI GEÇİŞTİRDİ

Nur Erkoç ile boşanma kararı alan Batuhan Cimilli, hakkında çıkan ihanet iddialarına ise kaçamak cevap vererek konuyu kapattı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum