Canlı yayında 'Zehra' krizi

Hülya Avşar, Nagehan Alçı'nın programında kızı Zehra hakkında söylediklerinin tartışılması üzerine telefonla programa bağlandı ve olanlar oldu

23 Ekim 2013, Çarşamba 08:25
A A

Hülya Avşar geçen hafta sonu "Kızım Zehra 15 yaşında. Hepimiz genç olduk. Gizlice içki içtik, dans ettik, öpüştük. Ben izin veriyorum” demişti. Eski eşi, Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu ise “Hülya bunları Amerika’da söylese çocuğun velayetini elinlen alırlar” açıklamasını yapmıştı. Nagehan Alçı’nın, Kanal D’de sunduğu ‘Bırakın Konuşalım’da dün Hülya Avşar’ın sözleri tartışıldı. Bunun üzerine Hülya Avşar canlı yayına telefonla bağlandı ve kriz çıktı.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer12716","12716","201310","12716-75051.jpg");

‘Kimse bizi azarlayamaz’ 

Hülya Avşar, “Avukatımla görüştüm, bu programlarda çocuklarımızın konuşulmasını engelletmek istediğimi söyledim. Bence 18 yaşına kadar basında yer almamalılar. Bir kere şunu herkes bilsin; Zehra ne sigara içer, ne de içki. Sporunu yapar, kitabını okur. Kimse ona karışamaz. Her şeyine ben izin veriyorum” dedi. Hülya Avşar, Nagehan Alçı’nın stüdyoya davetini reddetti. Nagehan Alçı da daha sonra “Kimse bizi azarlayamaz. Herkes lafına dikkat etsin. Biz Obama’yı tanımayız, Hülya Avşar’ı hiç tanımayız” dedi.

POSTA

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.