Cansu Canan Özgen Habertürk TV'den ayrıldığını Instagram hesabından duyurdu

Cansu Canan Özgen Habertürk TV'den ayrıldığını Instagram hesabından duyurdu

6 yıldır Habertürk TV'de program sunuculuğu yapan Cansu Canan Özgen, veda ettiğini Instagram hesabından duyurdu.

17 Eylül 2018, Pazartesi 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Öteki Gündem' programının sunucusu ve 'Selçuklu'nun Şifreleri' kitabının yazarı Cansu Canan Özgen Habertürk'teki 6 yıllık serüvenini noktaladı. Instagram hesabından veda yazısı paylaşan sunucu "Yeniden buluşuncaya dek şimdilik hoşçakalın" notunu düştü.

İşte Cansu Canan Özgen'in veda paylaşımı:

''Bu bir veda yazısıdır! Benim için bir insanın hayattaki duruşunu ve gücünü gitme vakti geldiğinde kalmaya direnmemek belirler. 6 yıldır severek ve gurur duyarak çalıştığım kurumum Habertürk'ten bugün itibariyle, karşılıklı el sıkışarak ayrılmış bulunmaktayım.

22 yaşında küçücük bir kız çocuğu olarak girdiğim bu kapıdan, bugün dimdik, emin adımlarla kendi adına birçok şeyi başarmış olarak ayrılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bugünlere gelmemde çok büyük emekleri ve katkıları olan Ciner Medya Grup Başkanı Sayın Kenan Tekdağ ve bu süreçte birlikte çalıştığım sayısız yöneticimin katkıları büyük, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bir de özel teşekkürlerim var. İlk günden beri beni bir anne şefkatiyle kucaklayan Didem Arslan Yılmaz'a, gece gündüz birlikte çalıştığım, yol arkadaşlarım, dostlarım Hülya Arslan Akoğul, Esra Yüksekdağ, Aynur Coşan ve Burak Özdemir'e, aynı zamanda başta program departmanı ve haber merkezi olmak üzere, burada adlarını sıralamakla bitiremeyeceğim mesai yaptığım herkese çok teşekkür ederim.

Ne güzel demiş Mevlana; "Dünle beraber gitti düne ait ne varsa, Şimdi yeni şeyler söylemek lazım…"Yeniden buluşuncaya dek şimdilik hoşçakalın…"

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasak Elma’da ortalık fena karışacak