Cansu Dere'ye 'Telli Baba' benzetmesi

Cem Yılmaz ve Okan Bayülgen'den sonra Cansu Dere'nin son aşkının da evlenmesi değişik yorumlara yol açtı

29 Eylül 2013, Pazar 20:10
A A

Derin Mermerci ve Cem Aydın'ın ilişkilerinin 5. ayında nikah masasına oturmasının yankısı sürerken; Cansu Dere ile ilgili ilginç bir tesadüf de gözler önüne serildi. Yıllar boyu aşk yaşadığı Cem Yılmaz'ı Ahu Yağtu'ya kaptıran Dere'nin son sevgilisi Cem Aydın da, Dere'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra apar topar dünya evine girdi.

DERE SENDROMU

Okan Bayülgen, uzun zaman ünlü modelle birlikte olmuş ancak Şirin Ediger ile nikah masasına oturmuştu. Cansu Dere'den ayrılan tüm erkeklerin soluğu nikah masasında alması Twitter'da şöyle espriler yaptırdı : "Telli Baba değil Telli Cansu", "Cansu Dere, kısmet açıyor.

Son eski sevgilisi de evlendi", "Kadınlar arasında Cansu Dere sendromu olacak sanırım. Birlikte olduğu 3 adam gidip başkasıyla evlendi", "Cansu Dere'nin şansına tüküreyim arkadaş.

Kadın, kiminle sevgili olsa 40'ı çıkmadan evleniyor. Hey maşallah Telli Baba gibi mübarek", "Sanki Telli Baba, evlendirmediği kalmadı ."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.