Caprice Bourret: Önceden erkek olduğumu sanıyorlardı

Londra'da yaşayan ABD'li model Caprice Bourret (49), mesleğe başladığı 1990'lı yıllarda herkesin kendisiyle ilgili tuhaf bir düşüncesi olduğunu itiraf etti. Bourret, eskiden erkek olduğuna inandıkları için bununla başlarda eğlendiğini, daha sonra bu durumun değiştiğini söyledi.

03 Mart 2021, Çarşamba 10:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

The Disruptive Entrepreneur adlı yayına konuk olan Caprice Bourret, mesleğe başladığı ilk dönemde, herkesin kendisinin eskiden erkek olduğuna ve cinsiyet değiştirdikten sonra moda sektörüne geçtiğine inandıklarını anlattı.

'HERKES GERÇEK ADIMI BULMAYA ÇALIŞIYORDU'

'HERKES GERÇEK ADIMI BULMAYA ÇALIŞIYORDU'

Moda dünyasında Caprice olarak tanınan model, o dönemde, herkesin isminin bile takma olduğunu düşündüğünü söyledi. Caprice Bourret "O dönemde herkes benim gerçek adımı bulmaya çalışıyordu" dedi.


Caprice Bourret, isminin takma değil gerçek olduğunu ve Doris Day'in oynadığı bir filme dayandığını da ekledi. Ünlü model "Annem o filmi izledikten sorar bir kızı olursa adını Caprice koymaya karar vermiş. Ben dünyaya gelince de bu ismi tercih etmiş" diye konuştu.

Bourret, kendisiyle ilgili "cinsiyet değiştirme" haberlerinin başlarda kendisini eğlendirdiğini çünkü böyle bir şeyin konuşulduğuna inanmadığını belirtti. Ancak sonra bütün bunların sandığı gibi şaka değil gerçek olduğunu anladığını da ifade etti.

EGZERSİZLERİNİ PAYLAŞIYOR

EGZERSİZLERİNİ PAYLAŞIYOR

Londra'da yaşayan ABD'li model Caprice Bourret, corona virüs nedeniyle bütün zamanını evde geçirse de egzersizini ihmal etmiyor.

Bourret karantina döneminde evinin terasında amuda kalktığı videoya sosyal medya sayfasında yer vermişti. Modelin, 48 yaşında olmasına rağmen gayet kolay biçimde gerçekleştirdiği bu harekete takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum gelmişti.


İKİ OĞLU VAR

İKİ OĞLU VAR

Caprice Bourret, 2011 yılında Ty Comfort ile evlendi. Çiftin bu evlilikten iki tane oğlu bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Yıldırım: Hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebeğini kaybetti