Cardi B'nin kuş kafesi çantası sosyal medyayı karıştırdı

ABD'li rapçi Cardi B'nin her şeyi abartılı sevdiğini artık hepimiz biliyoruz. Ünlü rapçinin Sevgililer Günü hediyesi de elbette abartılı olacaktı. Eşi Offset, devasa bir çanta koleksiyonuna sahip Cardi B'ye Chanel marka kuş kafesi şeklinde bir çanta hediye etti. Çantanın fiyatı 140 bin liraydı.

15 Şubat 2021, Pazartesi 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'li rapçi Cardi B, Sevgililer Günü'nde eşi Offset'ten sıra dışı bir hediye aldı. Ünlü markaların çanta koleksiyonunu yapan Cardi B, bu kez 20 bin 500 dolarlık (yaklaşık 140 bin TL) Chanel marka kuş kafesi şeklindeki çantasıyla ilgi odağı oldu.

Ünlü rapçi Instagram'da, Chanel'den alınmış altın kuş kafesi şeklindeki el çantasının videosunu yayınlamayı da ihmal etmedi.

Chanel'in kuş kafesi görünümle çantası, 2020 sonbahar kreasyonunun bir parçasıydı. Fransız moda markasının altın renkli kuş kafesinin üzerinde elmaslar var. Kafesin içinde ise siyah büzgülü bir kese bulunuyor.

Çantanın alt kısmında markanın logosu olan "CC" yazısını görmek mümkün.

Sosyal medyada eleştirildi

Sosyal medyada eleştirildi

Kafes varsa kuş olmaz mı? Lüks marka, çantanın metal kafesinin üstünde de 2 adet altın renkli kuş eklemeyi ihmal etmemiş.

Çantayı Instagram'da takipçileriyle paylaşan Cardi B yorum yağmuruna tutuldu. Özellikle de çantanın fiyatı çokça eleştirildi. Takipçilerin yaptığı bazı yorumlar şu şekilde:

"Bunun ne olduğunu bile bilemeyecek kadar fakirim ama çok tatlı."

"Fakir bir kasabaya bağış yapmasını tercih ederdim. "

Cardi B'nin çanta koleksiyonunun 500 bin dolardan daha fazla olduğu düşünülüyor. Ünlü rapçi geçtiğimiz günlerde çanta koleksiyonuna Hermes'in Birkin model çantasını eklemişti. Bu çantaların fiyatı 12.000 ila 200.000 dolar arasında değişiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bella Hadid'in kar şıklığı: Pembe atkılı kız New York'ta