Caroline Flack'in trajik hayatı belgesel oldu

Sunuculuğunu üstlendiği program sayesinde ün kazanmıştı. O dönemde inişli çıkışlı bir ilişkisi ve mesleği vardı. Ama sonra sevgilisini dövdüğü için karakolluk oldu, bunun sonucunda işini kaybetti. Ve Caroline, geçen yıl şubat ayında Londra'daki evinde hayatına son verdi. İşte Caroline Flack'in hayatıyla ilgili tüm detaylar...

12 Mart 2021, Cuma 16:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

En sonunda da bunalıma girdi ve hayatına kendi elleriyle son verdi. Ölümüyle ülkesi İngiltere'yi şoke eden ünlü sunucunun trajik biçimde bite hayatı bir belgesele konu oldu. Belgesel yayınlanmadan önce de kızını kaybetmenin acısını bir türlü atamayan annesi özellikle de sosyal medya firmalarına ağır suçlamalar yöneltti. 

Geçen yıl şubat ayında Londra'daki evinde cansız bedeni bulunan ve intihar ettiği anlaşılan İngiliz sunucu Caroline Flack'in hayatı bir belgesele konu oldu.

Sunuculuğunu üstlendiği Love Island (Aşk Adası) ile tanınan Flack ile ilgili Caroline Flack: Her Life And Death (Caroline Flack: Yaşamı ve Ölümü) adlı belgesel, önümüzdeki hafta ekrana gelecek. Bu durum, ünlü sunucunun annesi Christine'in acısını yeniden su yüzüne çıkardı. Christine Flack, henüz 40 yaşındayken kaybettiği kızının ölümünde, yeterli koruma önlemlerini almayan sosyal medyanın da suçu olduğunu ileri sürdü.

Mirror gazetesinin sorularını yanıtlayan Christine Flack, kızı Caroline'in sosyal medyada hakkında yazılan kötü ve nefret dolu yorumlardan çok etkilendiğini ve söz konusu şirketlerin bu konularda önlem almadığını savunarak "Onlar kimseyi korumuyor" diye konuştu.

Kızı Caroline'in kendisi hakkında sosyal medyada yazılan nefret dolu yorumlardan çok etkilendiğini belirten Christine Flack "Onlardan kaçamıyorsunuz. Çünkü sizi evde izliyorlar, telefonunuzda izliyorlar" dedi. Acılı anne, kızının cep telefonundan ve kendisine yönelik zorbaca yorumlardan bir türlü başını alamadığını belirtti. "Caroline özellikle de hakkındaki olumsuz yorumlardan etkileniyordu. Sürekli telefonuna bakıp duruyordu. Bu durum onu ele geçirmişti" diye konuştu.

Geçtiğimiz yılın şubat ayında intihar eden kızının eski sevgilisi Lewis Burton'ın yaz aylarında yeni sevgilisiyle çıktığı tatilin fotoğraflarını sosyal medyada gören anne Christine Flack buna da tepki göstermişti. Lewis Burton ile Lottie Tomlinson, geçtiğimiz günlerde de yine böyle baş başa havuz kenarında baş başa otururken görüntülendi. Bu haberlerin basına yansıması ise Caroline Flack'in annesi Christine Flack'ın canını biraz daha yaktı.

Christine Flack, kızının geçen yıl o dönemde sevgilisi olan Lewis Burton ile gittiği tatilde çekilen ve sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafa öfke dolu yorumlar yaptı. Anne Christine Flack, bu eski fotoğrafa yaptığı bir yorumda, bu ilişkinin, kızının hayatını bitirdiğini ileri sürdü.Christine Flack, yine aynı paylaşıma yaptığı bir başka yorumda da "Bunun silinmesini çok istiyorum" diye yazdı.

Lewis Burton ile uzun bir ilişki yaşayan Caroline Flack'ın ayrılığı ise olaylı olmuştu. İngiltere’nin en ünlü çöpçatanlık yarışması ‘Love Island’ı (Aşk Adası) sunan Flack, geçen yılın son aylarında Lewis Burton ile kavga etmişti.

Sevgilisinin başında lamba kırdığı iddiası üzerine dava açılmıştı. Burton, şikayetini geri çekmişti ancak ikilinin soruşturma kapsamında iletişim kurması yasaklanmıştı. Bu gelişme üzerine Flack işinden kovulmuştu. Kariyerinin sonuna geldiğini düşünerek bunalıma giren Flack’in 4 Mart’taki duruşması yaklaştıkça gerilimi artıyordu. Yanına onun için endişelenen bir arkadaşı taşındı.

Geçen yıl, 15 Şubat'ta arkadaşı öğle saatlerinde markete gitti. Döndüğünde kapı açılmayınca endişelendi. Flack’in babasından yardım istedi. İkili eve girdiklerinde Caroline Flack'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Lewis Burton, kavgalı ayrıldığı sevgilisinin ölümünden bir gün sonra yaptığı bir sosyal medya paylaşımında "Kalbim kırık, çok özel bir şeyler yaşadık. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Çok büyük bir acı içindeyim. Seni çok özlüyorum" mesajını yazmıştı.Lewis Burton, Caroline Flack'in ölümünden bir ay sonra yaptığı başka bir paylaşımda da onu özlediğini belirtip "Bir gün seni göremeyeceğimi ya da konuşamayacağımı asla düşünmemiştim" diye yazmıştı. 

İngiltere'de ekrana gelen ve milyonlarca kişinin izlediği Love Island (Aşk Adası) adlı yarışmanın sunuçusu Caroline Flack geçtiğimiz şubat ayında ölü bulunmuştu. Kendi canına kıydığı belirlenen 40 yaşındaki Flack'in eski sevgilisi model Lewis Burton ile karşı karşıya geleceği duruşma yüzünden bunalıma girdiği ve canına kıydığı ileri sürülmüştü.

Hürriyet

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı, süper mini elbisesiyle poz verdi