Çarşaf siparişi verdi, kefen gönderdiler

İzmir Torbalı'da oturan 63 yaşındaki A.T., televizyonda gördüğü reklamdan etkilenerek verdiği çarşaf siparişinin ardından gelen paketle şoke oldu. Rengarenk çarşaflar bekleyen kadın, kendisine gönderilen metrelik kefeni görünce neye uğradığını şaşırdı

19 Temmuz 2018, Perşembe 11:27 Son Güncelleme:
A A
Çarşaf siparişi verdi, kefen gönderdiler

İzmir Torbalı'da oturan 63 yaşındaki A.T., geçen hafta televizyon reklamlarında gösterilen çarşafları beğendi ve sipariş vermek istedi. Televizyondaki belirtilen numarayı arayan kadın, hemen sipariş için irtibata geçti. Telefonda görevli bir kişiyle konuşan kadın, ardında da istediği çarşafları anlatarak sipariş verdi. A.T., bir süre sonra kurye aracılığıyla gelen paketi kapıda ödeme yaparak teslim aldı.

PAKETİ AÇINCA ŞOKE OLDU

Heyecanla paketi açan A.T. gördüğü manzara karşısında ise adeta şoka girdi. Çarşaf yerine metrelerce uzunluğunda bir kefen geldiğini gören kadın, daha sonrada televizyonda verilen numarayı aradı ancak herhangi bir muhatap bulamadı. İkinci bir şok yaşayan A.T., dolandırıldığını anlayınca tüketici hakem heyetine şikayette bulundu.

'KEFEN GÖNDERECEKLERİNİ NEREDEN BİLEYİM'

Hakem heyetinden bilgi alan kadın, 14 gün içerisinde olayın sonuca ulaştırılmasını beklediğini söyledi. A.T. mağdur olduğunu ifade ederek, "Kimse televizyon programlarından ve internet üzerinden asla alışveriş yapmasın çünkü göz göre göre aldatıyorlar. Ben rengarenk çarşaf siparişi verdim. Sadece çarşaf istedim. Kefen göndereceklerini nereden bileyim. Bana teslim edilen düpedüz kefen. Onları Allah’a havale ediyorum" dedi.

İHA


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ucuz sokak yemekleri için en iyi 5 şehir