Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas İstanbul turunda

Bebek'te bir balıkçıda yemek yiyen aile daha sonra lüks bir tekneye binerek Boğaz'a açıldı. Douglas, ailesiyle yemek yediği restoranın denize açılan kapısından tekneye böyle geçti.

05 Ocak 2020, Pazar 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Evliliklerinin 20. yılını kutluyorlar

Evliliklerinin 20. yılını kutluyorlar

Evliliklerinin 20’nci yılını kutlamak için çıktıkları dünya turu kapsamında çocuklarıyla birlikte dün İstanbul’a gelen Michael Douglas - Catherine Zeta Jones, bu sabah şehirde gezintiye çıktılar.

Babası da şekercilik yapıyordu

Babası da şekercilik yapıyordu

İlk olarak Balat’a giden ve buradaki tarihi yapıları inceleyen çift daha sonra bir şekerciyi ziyaret etti. Catherine Zeta-Jones’un, babasının eskiden şekercilik yapması nedeniyle Balat’taki şekerciyi görmek istediği öğrenildi.Babası geçmişte şekercilik yapan Catherine Zeta-Jones Balat'ta bir şekerci dükkanını da ziyaret etti.


Balat’taki gezilerinin ardından Bebek’teki ünlü balıkçıya geçen Douglas çifti, yemeğin ardından bir yatla Boğaz turuna çıktı. 

'Dünyada en sevdiğim yer Kapalıçarşı'

'Dünyada en sevdiğim yer Kapalıçarşı'

Catherine Zeta-Jones bir röportajında Türkiye’ye birkaç kez geldiğini söylemiş, “Dünyada en sevdiğim yer Kapalıçarşı” demişti. Ünlü yıldız, İstanbul turunda Kapalıçarşı’ya da yer verecek.

Rahatsız oldular

Rahatsız oldular

Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, dün akşam saatlerinde çocukları Dylan (19) ve Carys (16) ile İstanbul’a geldi. Havalimanında görüntülenen aile, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız oldu.


Catherine Zeta-Jones el işaretleriyle muhabirlere tepki gösterirken, aileyi karşılayan özel koruma ekibi görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Aile, VIP araca binerek 8 Ocak’a kadar konaklayacakları otele geçti.

Douglas ve Zeta Jones'un iki çocuğu 19 yaşındaki Dylan ve 16 yaşındaki Carys, daha önce bir rehber eşliğinde Sultanahmet'i gezdi.DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Justin Bieber'ın TikTok stratejisi