Çatı Katı Aşk, yeni gününde yeni bölümü ile ekrana geliyor

Çatı Katı Aşk, yeni gününde yeni bölümü ile ekrana geliyor

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği dizisi “Çatı Katı Aşk” artık cumartesi günleri izleyicisi ile buluşuyor.

04 Eylül 2020, Cuma 15:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrollerini Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in paylaştığı Çatı Katı Aşk’ın 05 Eylül Cumartesi ekrana gelecek olan yeni bölümünün konusu şöyle; Asaf’ın gönderdiği zarftan çıkan not ve fotoğraf Ayşen ve Ateş’i köşeye sıkıştırmıştır. Ateş Asaf’ın tehdit ve şantajına boyun eğerek gitmek ya da onunla savaşmak için kalmak arasında bir karar vermek zorunda kalır. Bir sabah aniden ortadan kaybolan Ateş, mahallede ve yalıda büyük bir paniğe neden olur.

Çatı Katı Aşk ne zaman?

Herkes bir yandan Ateş’i bulma derdine düşerken, diğer yandan da Asaf’tan gelebilecek yeni tehlikelere karşı gözlerini açık tutmak zorundadırlar. Ateş’in peşinde başlarına gelmedik kalmayan Ayşen, Demir ve Yasemin sonunda ona ulaşırlar. Zorlu ikna süreci sonrasında mahalleye dönen Ateş’in yalıda yaşama kararı vermesi herkesi şoke eder. Ateş ve Yasemin yalıya döndüklerinde Demir ve Yasemin’in onlara yapacağı sürpriz kahramanlarımızın Asaf tehlikesiyle karşı karşıya kalmalarına neden olur. Çatı Katı Aşk, yeni bölümleri ile her Cumartesi saat 20.00’de Kanal D’de

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zafer Algöz'den yeni Ozan Güven açıklaması