Çatlak Şanzel, Armağan Çağlayan'ın programına konuk oldu, anlattıkları tepki çekti

'Çatlak Şanzel' lakaplı şarkıcı Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programına konuk oldu. Şanzel, bir doktoru öldürdüğünü anlattı. Programın yayınlanması sosyal medyada büyük tepki çekti.

26 Haziran 2020, Cuma 13:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Çatlak Şanzel' ismiyle tanınan şarkıcı Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programında tepki çeken ifadeler kullandı. Şanzel, babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktoru nasıl öldürdüğünü anlattı.Çatlak Şanzel, hayatındaki en önemli kişinin babaannesi olduğunu, vefatının onu deliye döndürdüğünü, yanlış ameliyat ettiğini iddia ettiği doktoru bu gerekçeyle öldürdüğünü söyledi.

Doktoru öldürmesinin ardından 36 sene hapis cezası aldığını fakat yaşının 18'den küçük olması ve cezaevindeyken başka suça bulaşmaması, üniversitesi kazanmış olması gibi etkenlerle yalnızca 7 yıl 2 ay hapiste kaldığını söylemesi ise herkesi daha da sinirlendirdi.

Şanzel Çetin, cinayeti resmen ti'ye alarak şu cümleleri kullandı:

Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim.

Şanzel Çetin'in bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Bu sözler üzerine kahkaha atan Armağan Çağlayan da eleştiri oklarının hedefi oldu. Gelen tepkiler üzerine Çatlak Şanzel hashtag'i, Twitter gündeminde ikinci sıraya kadar yükseldi.


'Neredesin' şarkısı ile ülkede ve internette gündem olan şarkıcı, Ankara'da çeşitli mekanlarda sahne alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Buse Varol: Karnımdaki 5 haftalık bebeğimi melekler korudu