Çelik'ten Bahçeli'ye: Küfürlerini aynen iade ediyorum

Çelik'ten Bahçeli'ye: Küfürlerini aynen iade ediyorum

18 Temmuz 2010, Pazar 05:00
A A

Bıyık kavgası

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik “Özel Harekat timlerinin içinde bıyıkları aşağı doğru sarkık, tipik MHP militanı görüntüsü veren yanlış insanlar vardı” demişti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de, hükümetin kurmayı planladığı özel sınır birliklerini hatırlatıp “Bir özel ordu kuruyorlar. Bu ordu badem bıyıklılar ordusu mu olacak?” karşılığını vermişti. Bahçeli, Hüseyin Çelik’i “Türk düşmanı, inkarcı, iftiracı ve nankör” sözleriyle eleştirmişti.

‘Küfürlü konuşuyor’ ‘

Bıyık’ kavgası dün de devam etti. AK Partili Çelik, MHP Lideri Bahçeli’yi ‘Bayağı’ ve bol küfürlü dil kullanmakla suçladı. Hüseyin Çelik, “Öncelikle tüm bu itham ve iftiraları Sayın Bahçeli’nin kendisine iade ediyorum. Benim Türk düşmanı olmam için ırkçı olmam lazım. Hayatım boyunca en çok ırkçılıktan nefret ettim. Sayın Bahçeli’ye ‘Türkler’ isimli telif-tercüme kitabımı gönderirsem belki iftirasını geri alır” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.