Cem Garipoğlu'na keşif yaptırılacak

Cem Garipoğlu'na keşif yaptırılacak

19 Ekim 2009, Pazartesi 18:17
A A

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'na yarın sabah cinayetin işlendiği Bahçeşehir'deki villada keşif yaptırılacak.

3 Mart'ta başı kesilerek öldürüldükten sonra cesedi bir çöp konteynerinde bulunan Münevver Karabulut'un ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, cinayete ilişkin soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı’na bir dizi talebi içeren bir dilekçe sunmuştu. Dilekçede, cinayet mahallinde keşif yapılması, zanlı Cem Garipoğlu testereyi aldıktan sonra eve nasıl girdiğini ve cinayetin işlendiği iddia edilen mutfakta yaşananları uygulamalı olarak göstermesini talep etmişti. Talebi değerlendiren Savcı Faruk Erşen Yılmaz, Cem Garipoğlu'na olay yerinde keşif yaptırılmasına karar verdi. Zanlı Cem Garipoğlu'na yarın sabah Bahçeşehir'deki villada keşif yaptırılacak. Keşif yapılırken olay yerinde Cem Garipoğlu'nun yaşı nedeniyle bir psikologun da hazır olacağı öğrendildi.

BABA GARİPOĞLU'NUN TAHLİYE TALEBİ REDDEDİLDİ

Bu arada Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı Cem Garipoğlu`nun babası Mehmet Nida Garipoğlu'nun avukatlarının yaptığı tahliye talebi nöbetçi mahkeme tarafından reddedildi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.