Cem istedi dansöz geldi

“Pek Yakında” filminin ana sponsoru Pepsi, Cem Yılmaz'ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin başarısını kutlamak için eğlenceli bir parti düzenledi

24 Eylül 2014, Çarşamba 07:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

“Pek Yakında” filminin ana sponsoru Pepsi, Cem Yılmaz'ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin başarısını kutlamak için eğlenceli bir parti düzenledi. “Pek Yakında”nın ana sponsoru Pepsi, 2 Ekim'de vizyona girecek film için parti düzenledi. Cem Yılmaz, film setine dönüştürülen salonda kutlama pastasını kestikten sonra, “Dansöz yok mu? Her şey tamam o eksik” diye espri yaptı.

Bu espri havada kalmadı, yetkililer alarma geçti, Derya adlı oryantale ulaştı. Genç kız evinden alınıp Feriye Lokantası'na getirildi.

Koşar adım salona dalan oryantal, hemen dans şovuna başladı. Bu sürprizi beklemeyen Cem Yılmaz da bir süre onunla karşılıklı göbek attı.

Yılmaz, partiye rol arkadaşları Ozan Güven, özkan Uğur, Zafer Algöz'le aynı minibüste geldi. Birlikte gazetecilere poz veren Yılmaz, filmiyle ilgili olarak “özlenen bir Yeşilçam tadını yakalayacaktır” ifadesini kullandı.

7 milyon ulaşılmaz değil İlk kez yönetmenlik yaptığını söyleyen Cem Yılmaz, filmin gişe rekoru kırıp kırmayacağı sorularına ise “Tek başıma ilk defa yönetmenlik yaptım.

Arkadaşlarım da benden gayet memnunlar. Rakamlar çok yukarılarda 7 milyonlarda geziniyor ama bilmem belli olmaz. 7 milyon çok iyi rakam ama ulaşılmaz değil” dedi.

önce Beşiktaş Gecede pasta kesimi için filmde konuk oyuncu olarak yer alan Yılmaz Erdoğan'ın, partiye katılması beklenirken, ünlü oyuncunun bu sırada Beşiktaş-Bursaspor maçını takip ettiği ortaya çıktı. Erdoğan'ın, maçın bitiminden sonra geleceğini bildirmesiyle Cem Yılmaz ve arkadaşları üzerinde filmin afişinin bulunduğu pastayı kesti.

Eşyaların bende Ozan Güven, parti hengamesinde cüzdanını çantasına koyması için verdiği kadın arkadaşıyla dışarıda buluştu. Eşyalarını alırken görüntülenen Güven, soruları yanıtlamadı.

Görevliler tarafından evinden alınan Derya adlı dansçı, koşar adım mekana girip şovuna başladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülben Ergen: Çok kötü görünüyorum