Cem Yılmaz diş hekimini Bodrum'dan getirtti

Cem Yılmaz, önceki gün Nişantaşı'ndaki özel bir klinikteydi. Dişlerini yaptıran ünlü komedyenin, iki aydır Bodrum'da olan doktorundan bu işlem için ricada bulunduğu ortaya çıktı.

17 Ocak 2021, Pazar 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dişlerini yaptıran Cem Yılmaz, sabah erken saatlerde girdiği Nişantaşı'ndaki klinikte üç saatten fazla vakit geçirdi.

Her zaman olduğu gibi yine basınla arasına mesafe koyan 47 yaşındaki komedyen, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile yollarını ayırdıktan sonra yapımcı Muzaffer Yıldırım ile tekrar barıştıkları haberlerine sessiz kaldı.


Sorular karşısında suskunluğunu koruyan oyuncunun, yeni yaptırdığı dişleri için corona virüs pandemisi nedeniyle iki aydır Bodrum'da kalan diş hekimini özel ricasıyla İstanbul'a çağırıp, tedavisini yaptırdığı iddia edildi.

Serenay gitti, küslük bitti

Serenay gitti, küslük bitti

Geçtiğimiz aylarda Serenay Sarıkaya’yla ayrılan Cem Yılmaz, eski sevgilisi yüzünden arasının açıldığı iddia edilen yapımcı Muzaffer Yıldırım’la küslüğünü bitirdi.

Muzaffer Yıldırım ile Cem Yılmaz, ünlü komedyenin Levent’teki ofisinde bir araya geldi. Eski dostlar, beş saate yakın hasret giderdi.

Komedyenin ofisinden çıkmasının ardından kapıda görülen Yıldırım, "Cem Yılmaz’la küslük bitti mi?" sorusunu, "Biz hiçbir zaman Cem Yılmaz’la küs değildik” şeklinde cevapladı. (Cadde)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (17 Ocak 2021)