Cem Yılmaz'dan İbrahim Tatlıses'e: 'Bizde çok ağır telifin var, onu getirdik. Nereye bırakalım abi?'

İbrahim Tatlıses'in yıllardır sürdürdüğü ve bu sene yeniden ekranlara döndürdüğü İbo Show, dün akşam 9. bölümüyle yayındaydı. Birbirinden ünlü isimlerin stüdyoda yer aldığı gecede konuklardan biri Cem Yılmaz'dı. Şarkılara eşlik eden ve esprileriyle herkesi kırıp geçiren ünlü komedyenin, Tatlıses'e yaptığı telif şakası sosyal medyada çok konuşuldu.

10 Ocak 2021, Pazar 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl sonra ekrana dönen 'İbo Show' yine gündem oldu.

Programın son bölümüne; Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Zafer Algöz konuk oldu.Programın konukları arasında yer alan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur (MFÖ), sevilen şarkılarıyla izleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.

Programın konukları arasında yer alan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur (MFÖ), sevilen şarkılarıyla izleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.MFÖ’nün şarkılarına eşlik eden Zafer Algöz ve Cem Yılmaz, esprileri ve anılarıyla geceye damga vurdu.

MFÖ’nün şarkılarına eşlik eden Zafer Algöz ve Cem Yılmaz, esprileri ve anılarıyla geceye damga vurdu.

Özellikle Cem Yılmaz'ın İbrahim Tatlıses'e yaptığı telif şakası sosyal medyada bir hayli konuşuldu.

Özellikle Cem Yılmaz'ın İbrahim Tatlıses'e yaptığı telif şakası sosyal medyada bir hayli konuşuldu.

Tatlıses bir ara Cem Yılmaz'a 'Gora' filmini "Gora nedir?" diyerek sordu. Yılmaz ise bu soruya "Valla Gora bizim hayatımızı değiştirdi" dedi. Bu sırada ünlü türkücü bir de tersini yaptın "Arog" deyince Cem Yılmaz kahkahalara boğuldu.Yılmaz, Tatlıses'e "Düzünü yaptık çok memnun olduk bir de tersini yapalım dedik. Ondan da memnun kaldık. Bunu bize tavsiye ettiler, 'düzü iyi oldu tersini de yapın diye'" dedi.

Yılmaz, Tatlıses'e "Düzünü yaptık çok memnun olduk bir de tersini yapalım dedik. Ondan da memnun kaldık. Bunu bize tavsiye ettiler, 'düzü iyi oldu tersini de yapın diye'" dedi.

Ardından iki filmde de senle çok anımız var, başka gezegene gitsek de senden ayrılamadık" diyen ünlü komedyen; "İlk filmin setinde sürekli 'Tek Tek' şarkısını dinledik; ikinci filmde de 'Kop Gel Günahlarından" şarkısın dinledik. O yüzden bizde çok ağır telifin var, onu getirdik. Nereye bırakalım abi?" sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fettah Can aşı gönüllüsü olduğunu duyurdu