Cem Yılmaz'ın ArifV216 filminde yer alacak 3 isim daha açıklandı

Cem Yılmaz, yeni filmi ArifV216'nın oyuncu kadrosunu açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eski eşi Ahu Yağtu’nun da kadroda yer alacağını paylaştığı fotoğrafla duyuran Cem Yılmaz, kadroda yer alacağı kesinleşen 3 ismi daha açıkladı

02 Mayıs 2017, Salı 20:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cem Yılmaz, yeni filmi ArifV216 ‘yla ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından duyuruyor. Ünlü komedyen, Twitter hesabından kadroda yer alacak üç yeni ismi açıkladı.  İşte ArifV216 filminde ‘G.O.R.A’da tanıştığı insansı robot 216’nın maceralarını anlatacak olan Cem Yılmaz'ın açıkladığı o isimler;

ZEYNEP KANKONDE

ZEYNEP KANKONDE

Cem Yılmaz  ArifV216'nın oyuncu kadrosuna kattığı Zeynep Kankonde'yi Twitter hesabından 'Evet Zeynep de @ArifV216 da ! @ZeynepKankonde...' notuyla duyurdu.

TUNCAY BAYAZIT

TUNCAY BAYAZIT

Tuncay Bayazıt'ı filmin kadrosuna alan Yılmaz, 'Şahane karakterlerden birini de Tuncay Bayazıt abimiz canlandıracak @ArifV216' şeklinde Twitter'dan paylaşımda bulundu.

ÖZGÜR EMRE YILDIRIM

ÖZGÜR EMRE YILDIRIM

Yılmaz, Özgür Emre Yıldırım'ı ise 'Ulan Çitlembik ! Özgür kardeşim ile ilk filmimiz @ArifV216 ;) @pianopianoozgur ' notuyla duyurdu.

ESKİ EŞ DE KADRODA

ESKİ EŞ DE KADRODA

ArifV216'nın kadrosunu büyük ölçüde açıklayan Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’nun da kadroda yer alacağını ‘Ben V Ahu @ArifV216 da!’ şeklinde duyurmuştu.  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri, taburcu oldu