Cem Yılmaz: Maaşımın 1 milyon katını geri çevirdim

'Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum'a konuşmacı olarak katılan Cem Yılmaz, dikkat çeken açıklamalarda bulundu

16 Kasım 2017, Perşembe 07:08
A A
Cem Yılmaz: Maaşımın 1 milyon katını geri çevirdim
Meslek hayatında keşkelerinin olmadığını ve sınırlarını bildiğini söyleyen komedyen Cem Yılmaz ''Yıllarca televizyon programı yapmam için teklif geldi ama başarısız olacağımı bildiğim için kabul etmedim. Kendimi izlemek istemem ki. Katrilyon teklif etseler cevabım 'Hayır'. İlk reklam filminde maaşımın 1 milyon katını teklif etmişlerdi. 'Bana uygun değil' diyerek onu da reddettim'' dedi.

Finansal yönden başarılı bir yapımcı olmadığını belirten Cem Yılmaz, 'G.O.R.A'dan 100 bin TL zarar ettim. Çok büyük filmlerden, küçücük zarfla para aldığımız oldu'' şeklinde konuştu.

''ONLARIN İLİŞKİSİ MEKANİK''

Hiç fan kulübü olmadığını dile getiren komedyen, ''Sevilmek kadar sevilmemeyi de normal karşılıyorum. Ki açıklamasını yaptı.

İKİ BÜYÜK SÜRPRİZ

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı, Kıvanç Baruönü'nün yönettiği 'Arif V 216'daki 2 büyük sürpriz geçen gün ortaya çıktı.

Çağlar Çorumlu, 24 Eylül 1996'da ölen Zeki Müren'i canlandırdı. Cem Yılmaz'ın oynadığı 'Arif Işık' ise Tarkan'ın meşhur 'Kuzu Kuzu' şarkısını söyledi.OCAK'TA VİZYONDA

Cem Yılmaz, G.O.R.A'daki 'Erşan Kuneri'yi filmde yine kendi oynadı. Kadrosunda Mert Fırat, Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah, Ediz Hun, Tuba Ünsal, Ahu Yağtu, Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Özge Özberk'in olduğu 'Arif V 216' 5 Ocak 2018'de vizyona girecek.
Sıradaki haber yükleniyor...