Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri için dizi projesi

Komedyen Cem Yılmaz, ‘Erşan Kuneri’ dizisi hakkında konuştu. Yılmaz, “6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Komik ve hızlı bir dizi olacak” dedi.

23 Eylül 2020, Çarşamba 14:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Haber Global’de ‘Az Önce Konuştum’ programında konuşan Cem Yılmaz, çekeceği ilk dizi için açıklamalar yaptı. Yılmaz, hızlı bir dizi projesini yapmak istediğini söyleyerek, “Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit olacak. 8 bölümlük bir dizi çekeceğiz” dedi.

‘Erşan Kuneri’ dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını açıklayan Cem Yılmaz, şöyle konuştu:

1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. 8 bölümlük komik ve hızlı bir dizi olacak.” 

Yılmaz,

Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

"Erşan Kuneri'nin hayatından bir kesit" diyen Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: "Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu."


Ünlü komedyen, "Cem Yılmaz filmi hangisi?" sorusu üzerine ise şu yanıtı verdi:

Çok geniş bir yelpazede bana reaksiyon var. Adam mesela başkalarının yazdığı filmlerde çok iyi diyor. Şunu demek istiyorlar benim sevenlerim, 'Her yaptığın mükemmel olması lazım' Benim böyle bir ehliyetim yok ki. Sevmediğim filmim yok. Geçen hafta pandemiden dolayı Pek Yakında filmine denk geldim. Çok mutlulukla izledim. Çok güzel bir film"

Cem Yılmaz, 2004 yılındaki G.O.R.A’nın ardından 14 yıl sonra çektiği Arifv216 filminde de Erşan Kuneri karakterine yer vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elinden tutup kaldıracak 10 motivasyon filmi