Cem Yılmaz'dan evlilik iddiasına cevap: Siz gidin biz geliyoruz

55. Antalya Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'ndeki söyleşisinde Cem Yılmaz, birlikte olduğu Defne Samyeli ile ilgili İzmir'de evlenecekleri söylentilerine esprili bir şekilde, "Siz gidin biz geliyoruz oraya" cevabını verdi

04 Ekim 2018, Perşembe 23:03
A A

Cem Yılmaz, 55. Antalya Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'ndeki söyleşisinde yüzlerce hayranıyla buluştu. 

Tıklım tıklım dolan salonda yer bulamayanlar Cem Yılmaz'ın söyleşisini salon dışına kurulan barko vizyondan takip etti. 

DEFNE SAMYELİ YALNIZ BIRAKMADI

DEFNE SAMYELİ YALNIZ BIRAKMADI

Defne Samyeli de yalnız bırakmayarak söyleşiyi ilk sıralardan izledi. Cem Yılmaz, kendisine sinemanın kapılarını açan ve ilk rol aldığı 'Her şey Çok Güzel Olacak' filminin yönetmeni Ömer Vargı ve televizyoncu Yekta Kopan ile birlikte hayranlarını kahkahaya boğan bir söyleşiye imza attı.

Yedi aydır birlikte olan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin, İzmir'de bir otelde nikah masasına oturacakları iddia edilmişti.


"KAPIYI KAPATIN"

"KAPIYI KAPATIN"

Söyleşinin ardından salonu terk edip, kendilerini bekleyen VIP minibüse binen Defne Samyeli çok iyi olduğunu söylerken evlilik sorusunu kibarca geçiştirip, korumalarına "kapıyı kapatın" diyerek araca bindi. 

"SİZ GİDİN BİZ GELİYORUZ"

"SİZ GİDİN BİZ GELİYORUZ"

Daha sonra gelen Cem Yılmaz magazin muhabirlerinin ısrarlı sorularını cevaplandırdı. Gazetecilerin, "Bir dahaki ay çeşmede düğün olacağıyla ilgili haberler var doğru mu?" şeklindeki sorusuna Cem Yılmaz esprili bir şekilde, "Siz gidin biz geliyoruz oraya" karşılığını verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.