Cem Yılmaz'ın kasları eridi

Cem yılmaz ‘Karakomik Filmler’ için vücut çalışıp kas yapmıştı, komedyenin o halinden eser kalmadı. Kaslar gitti yerine göbek geldi

07 Eylül 2019, Cumartesi 07:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cem yılmaz’ın geçen yıl çektiği ‘Karakomik filmler’ 18 Ekim’de vizyona giriyor. Cem yılmaz, rolü için diyete girmiş, spor eğitmeni eşliğinde zayıflayıp kas yapmıştı.

O ESKİ HALİNDEN ESER YOK ŞİMDİ

O ESKİ HALİNDEN ESER YOK ŞİMDİ

Seyirci beyazperdede geçen yılın kaslı Cem’ini görecek. Ama bu yaz Cem yılmaz’ın kaslı halinden eser kalmadı. Bodrum’da iki hafta önce böyle görüntülendi.

OCAK AYINDA VİZYONA GİRECEKTİ

OCAK AYINDA VİZYONA GİRECEKTİ

Öte yandan Cem Yılmaz geçen yıl ‘Karakomik Filmler’ serisine başlamış, altımışar dakikalık ilk iki filmi ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’yı çekmişti. Filmler 18 Ocak 2019’da vizyona girecekti ancak mısır krizi patlak verdi!

Salonların bilet fiyatlarının üzerine ‘mısır ve içecek’ ücreti olarak koydukları paralardan pay isteyen sinemacılar filmlerini vizyona sokmaktan vazgeçmişti.

TEK BİLET İKİ FİLM

TEK BİLET İKİ FİLM

Ocak ayında kabul edilen yeni kanunun ardından Cem Yılmaz’ın filmi 10 ay gecikmeyle 18 Ekim’de vizyona giriyor. Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilki; ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’nın fragmanları yayınlandı. Seyirci aynı seansta, tek biletle, iki ayrı film seyredecek.

Kadroda Zafer Algöz, Özkan Uğur, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Can Yılmaz var. Serinin üçüncü filmi ‘Emanet’te de Özge Özpirinçci oynadı.

Cem Yılmaz filmde feribotta garsonluk yapan ‘Ayzek’i canlandırıyor ve yine bu filminde de absürd sahneler var.


POSTA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mabel Matiz, kekemeliği nasıl yendi?