Cem Yılmaz'ın takipçisine verdiği yanıt olay oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın İzmir'de gerçekleşecek olan gösterisi yağmur nedeniyle iptal oldu. Cem Yılmaz, duruma isyan edip "Ben Nazilli'den geldim otopark paramı kim verecek" diyen hayranına verdiği yanıtla olay oldu.

02 Kasım 2021, Salı 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzmir Fuar Açık Hava'da 31 Ekim akşamı yapılması planlanan gösterisi yağmur nedeniyle iptal olan Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Mağdur vatandaşlardan gelen tepkileri tiye alan ünlü şovmen, yaptığı paylaşımda "Dün gösteri iki saat kala yağan yağmurdan iptal oldu. Olur insanlık hali! 'Ben Nazilli'den geldim otopark paramı kim verecek?' yazmış. Ben vereceğim çünkü bütün parayı ben topluyorum otopark otobüs yolda yenilen poğaça çöp şiş bunları hep ben ödeyeceğim. Bunun doğrusu budur" diye yazdı.

'ELTON ÇOK FARKLIYDI'

'ELTON ÇOK FARKLIYDI'

Yılmaz bir sonraki tweet'inde ise "Bir gün Elton John konserindeyim .Yanımdaki adam vır vır konuşuyo.. Tat alamadım konserden Elton paramı ver diye bağırdım. E ton beni sahneye davet etti lütfen sonra konuşalım dedi. O gün bugün dostluğumuz devam eder. Türkiye’de sanatçılar çok havalı. Burnu büyük. Elton çok farklıydı" dedi.


Cem Yılmaz, isteyenlerin ödedikleri parayı geri alabileceklerini ya da 1 Kasım tarihli gösteri için biletlerini değiştirebileceklerini duyurdu.


'İZMİR TURNEMİZİ GÜLEREK BİTİRDİK'

'İZMİR TURNEMİZİ GÜLEREK BİTİRDİK'

Ertelenen İzmir gösterisini 1 Kasım Pazartesi akşamı yapan Cem Yılmaz, Twitter'dan yeni bir paylaşım daha yaptı. Gösteride çekilen bir fotoğrafı paylaşan ünlü komedyen "Evet…Dün yağdırdığım yağmur sonrası bu gece İzmir turnemizi gülerek bitirdik …Teşekkür ederim" notunu yazdı.


ÇİZİMLERİNİ SATIŞA SUNDU

ÇİZİMLERİNİ SATIŞA SUNDU

Dünyada NFT çılgınlığı devam ederken, ünlü komedyen Cem Yılmaz da bu modaya uydu ve çizimlerini NFT olarak satışa sundu.


Opensea platformundan 15 gün önce ilk NFT’sini satan Yılmaz, şu ana kadar 45 NFT’sine alıcı buldu. Yılmaz bu satışlardan 2 milyon 940 bin lira gelir sağladı.


Cem Yılmaz en yüksek geliri ‘Far a head’ koleksiyonunun ‘CYHEAD000000’ isimli NFT’sinden elde etti. OpenSea platformuna tam 91 özgün NFT yükleyen Cem Yılmaz şu anda diğer eserlerinde açık artırmaya devam ediyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: Dünya bir cadı kazanı