Cemal Can Canseven bir daha Survivor'a gidecek mi?

Survivor 2020'de şampiyon olan Cemal Can Canseven, şu sıralar oyunculuk heyecanı yaşıyor. Yeni projesinde Aleyna Tilki ile başrol oynayan Cemal Can, "Survivor'a bir daha gider misin?" sorusuna yanıt verdi.

15 Aralık 2020, Salı 08:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor 2020' şampiyonu Cemal Can Canseven, sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. Şimdilerde Exxen'de yayınlanacak yeni dizisinin çekimlerinde olan Cemal Can, hayranlarının sorularını yanıtladı.

24 yaşındaki Cemal Can "Bir daha Survivor'a gider misin?" sorusuna yanıt verdi.

'Garip tarif edemediğim bir atmosferi var oranın'

'Garip tarif edemediğim bir atmosferi var oranın'

Canseven, "Çok tuhaf oradan döndüğüm ilk bir ay bir daha gitmem diyordum. Garip tarif edemediğim bir atmosferi var oranın insan bir şekilde özlüyor. Şu an için değil ama ileride psikolojik olarak sağlıklı hissettiğim bir dönem olursa evet giderim" dedi.

Yüzünü gizlemeye çalışmıştı

Yüzünü gizlemeye çalışmıştı

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda arkadaşı ile Nişantaşı'nda görüntülenen Cemal Can, görüntülendiğini fark edince yüzünü gizlemeye çalışsa da başarılı olamamıştı

Restoranların kapalı olması nedeniyle aldığı yemeği ayakta yiyen Canseven, "Her yer kapalı olduğu için kahvaltımızı bu şekilde yapmak zorunda kaldık. Aleyna Tilki ile yapacağımız proje için kostüm provasına geldim" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Onur Akay duyurdu! Ünlü şarkıcı sesini kaybetti