Cem'le Şahan'dan altta kalır mı?

Cem'le Şahan'dan altta kalır mı?

Cem'le Şahan'dan altta kalır mı?

02 Ağustos 2010, Pazartesi 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bugüne kadar sinema filmlerinden 300 bin dolar alan oyuncu Şafak Sezer, ücretini 1 milyon TL’ye çıkararak, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’a yetişti. Oyuncu Şafak Sezer, ‘Vizontele’ filmindeki ‘Veli’ karakteriyle girdiği sinema sektöründe, 10 yılda 14 filmde rol alarak önemli bir başarıya imza attı. Öyle ki Sezer’in rol aldığı 14 sinema filmini yaklaşık 19 milyon kişi izledi.

Habertürk'ün haberine göre, ‘Türk Malı’ ile televizyon dizilerindeki şanssızlığını da kıran Sezer, bugüne kadar 7 farklı ürünün, reklam filmleri için kamera karşısına geçti. Özellikle bir telefon operatörünün reklam filmiyle hayran kitlesini artıran Sezer’e, bütün bu çalışmaların dönüşü muhteşem oldu.

Sinema filmlerindeki oyunculuk ücretini 300 bin dolardan 1milyon TL’ye çıkararak da kaşesine yaklaşık %100 zam yaptı. Şafak Sezer, böylelikle sinema filmlerindeki oyunculuk ücretiyle Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar’a yetişti.

ACAR’A FİLM ÇEKECEK

Oyunculuk ücretini artıran Şafak Sezer, ‘Kutsal Damacana’ serisinin üçüncü filminde ise olmayacak. Bunun nedeni ise, ücretini %100 artırması. Filmin yapımcısı Şenol Zencir, projenin bütçesinin Sezer’e 1 milyon TL vermeye elverişli olmadığı gerekçesiyle, yeni oyuncu arayışlarına başladı. Sezer ise, Erdal Acar’ın yeni kurduğu ‘ACR’ adlı yapım şirketinin ilk sinema filminde rol almak için sözleşme imzaladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliğini anlattı: Ruhların uyuşması çok önemli bir şey