Cemre Kemer yine isyan etti!

Sosyal medya kullanıcılarının en sevdiği eleştiri konusu olan ‘kilo’ ünlüleri de sinirlendiriyor. Cemre Kemer'in kolları damarlı pozu sosyal medyayı salladı. Kemer'den yanı gecikmedi.

11 Temmuz 2020, Cumartesi 10:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cemre Kemer solisti olduğu Hepsi Grubu’nun dağılmasının ardından kendisini spora vermiş, pilates hocası olmuştu. Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarına ‘Çok zayıfsın’, ‘Hasta mısın?’, ‘Blumia mı oldun’ şeklinde yorumlar gelen Cemre Kemer hep “Hasta değilim, sorun yok” diye isyan etmişti. Ama bu yöndeki eleştirilerden kurtulamadı.

Önceki gün de Instagram sayfasına koyduğu fotoğrafa ‘Zayıflıktan damarların çıkmış’ şeklinde yorum yağdı. Cemre “Başka bir konumuz olabilsin lütfen! ‘Kilo al’ diye yazmayın artık. Damarlarımı da seviyorum” cevabını verdi.

Daha önce kimler tepki vermişti?

Daha önce kimler tepki vermişti?

Sosyal medya kullanıcılarının en sevdiği eleştiri konusu olan ‘kilo’ başka ünlüleri de sinirlendiriyor. Yıllar önce anoreksiyayı yenen Derya Uluğ haziran ayındaki tatil fotoğrafına ‘iskeletor’ diye yazan takipçilerine “Ne düşündüğünüz umurumda değil” yanıtını vermişti.

Derin Mermerci ve Berrak Tüzünataç

Derin Mermerci ve Berrak Tüzünataç

Derin Mermerci ve Berrak Tüzünataç da benzer mesajlarla karşılaştı. Anoreksiya olduğu iddia edilen Mermerci yapısının böyle olduğunu açıkladı. Berrak Tüzünataç ise blumia söylentisini “Panik yok, iyiyim. Hasta değilim” diye yanıtladı.

Çağla Şıkel

Çağla Şıkel

Çağla Şıkel,  ‘Kaburgaları sayılıyor’ yorumunu karşılıksız bırakmadı. “Ne yapayım, kaburgamı mı kırdırayım?” dedi.


Şevval Şahin

Şevval Şahin

Şevval Şahin, “Kaburgalarını mı aldırdın, yoksa hasta mısın?” diyen takipçisine epey kızdı.


Ümit Erdim

Ümit Erdim

Ümit Erdim mide küçültme ameliyatıyla 142’den 60 kiloya düşmüştü. Aşırı zayıflığıyla ilgili gelen eleştirilere kilolu bir fotoğrafını paylaşarak şöyle cevap verdi: “Hayır, bunu mu istiyorsunuz, anlamadım ki.”


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülben Ergen: Kalbimden silinmeyeni, Google'dan sildirmem