Cemre Kemer'i sinirlendiren yorum!

7 yıl önce dağılan Hepsi grubundan Cemre Kemer, Instagram hesabına yüklediği yeni fotoğrafına gelen bir yoruma haklı olarak sinirlendi

24 Temmuz 2018, Salı 09:39
A A

Cemre Kemer'in bu fotoğrafına bir takipçisi alakasız şekilde, ''Senin din düşmanı olduğunu biliyordum, bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum. Bizimle değilsin hadi naş" yorumunu yaptı. 

Renkli bir duvarın önünde çekildiği fotoğrafa gelen yoruma sinirlenen Cemre Kemer, "Sen kimsin? Sen ne derece hadsizsin? Benim dinimden sanane... Sen hayatında benim okuduğum kadar duayı görmüş müsün acaba? Sen ne derece beni zıvanadan çıkardın şu an. Özür dile hemen herkesten ya da mahkeme mahkeme süründüreceğim seni işi gücü bırakıp. Din konusunda ağzını açana fena patlarım. Kimseye bir hak tanımam" şeklinde yanıt verdi.

Cemre Kemer bu yanıtla da yetinmeyerek şunları ekledi: "Ciddi söylüyorum yemem, içmem bulurum seni. Böyle bir terbiyesizlik yok. Git başka yerde at pisliğini.''


Cemre Kemer, Hepsi grubunun üyelerinden biriydi.

Gülçin Ergün'ün ayrılığından sonra geride kalan iki arkadaşıyla birlikte müzik çalışmalarını sürdürdü. 

  ŞİMDİLERDE PİLATES EĞİTMENLİĞİ YAPIYOR

ŞİMDİLERDE PİLATES EĞİTMENLİĞİ YAPIYOR

Ama sonra o da müzik dünyasına veda edip pilates eğitmenliği yapmaya başladı.

CEMRE KEMER'İN INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.