Cenan Adıgüzel açıkladı! Arif Güloğlu'nun sağlık durumu nasıl?

'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' oyuncularından Cenan Adıgüzel ve Emin Oğuz Çelebi, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden ikiliden Adıgüzel, lenfomaya yakalanan Arif Güloğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

23 Nisan 2021, Cuma 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki gün Bebek'te görüntülenen BKM Mutfak yapımı 'Çok Güzel Hareketler 2' oyuncuları Cenan Adıgüzel ve Emin Oğuz Çelebi, gazetecilerle sohbet etti.

İkiliden Cenan Adıgüzel, geçtiğimiz haftalarda lenfomaya yakalandığı ortaya çıkan ve tedavisi nedeniyle ekipten bir süre ayrı kalacak olan Arif Güloğlu hakkında konuştu.


ARİF GÜLOĞLU'NUN SAĞLIK DURUMU

ARİF GÜLOĞLU'NUN SAĞLIK DURUMU

27 yaşındaki oyuncu, "Arif Güloğlu iyi, tedavisine devam ediyor. Her gün konuşuyoruz neredeyse. Morali yerinde, tedavisine devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Cenan Adıgüzel, sözlerine; "İnşallah en yakın zamanda aramıza gelecek İlk tedavisine güzel yanıt verdi. Her gün dua ediyoruz Arif’e. İnşallah düzelip, geri dönecek aramıza" diye devam etti.


'Çok Güzel Hareketler 2'nin başarılı oyuncusu Arif Güloğlu'na kısa süre önce lenfoma teşhisi konmuştu. Güloğlu, tedaviye başladığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.


TEDAVİYE BAŞLADIĞINI DUYURMUŞTU

TEDAVİYE BAŞLADIĞINI DUYURMUŞTU

"Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere."


Öte yandan tedavisi nedeniyle bir süreliğine çekimlerden ayrı kalacak olan Arif’e hem ekip arkadaşları hem de hocası Yılmaz Erdoğan’dan büyük destek gelmişti.


'SEZON FİNALİNE 7-8 BÖLÜM KALDI'

'SEZON FİNALİNE 7-8 BÖLÜM KALDI'

Kanal D'de yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler 2' programının sezon finaliyle alakalı konuşan Adıgüzel, "Yedi sekiz bölüm kaldı, inşallah seneye devam edeceğiz" dedi.

İLAYDA ALİŞAN'LA AŞK MI YAŞIYOR?

İLAYDA ALİŞAN'LA AŞK MI YAŞIYOR?

Cenan Adıgüzel, kendisi gibi oyuncu İlayda Alişan'la ilişki yaşadığı iddialarına, "Yok, her takipleştiğimizle ilişkimi mi yaşayacağız? Öyle bir şey yok. İlayda’yla orada tanıştık, ondan sonra sohbet ettik" şeklinde yanıt verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Camdaki Kız'da Nalan'a büyük şok: Gizli aşk ortaya çıktı!