Cengiz Abazoğlu'nun koleksiyon tanıtım defilesi Çırağan Sarayı'nda yapıldı

Cengiz Abazoğlu, adL markası için “Düello” adlı sonbahar-kış koleksiyonu hazırladı. Çırağan Sarayı’nda önceki akşam yapılan koleksiyonun tanıtım defilesinde Gülşen de sahneye çıktı

27 Eylül 2019, Cuma 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cengiz Abazoğlu’nun adL markası için hazırladığı Sonbahar/Kış 2019-2020 Koleksiyonu “Düello” önceki akşam Çırağan Sarayı’nda 800 kişinin katılımıyla tanıtıldı.

HEM KULAĞA HEM DE GÖZE HİTAP ETTİ

HEM KULAĞA HEM DE GÖZE HİTAP ETTİ

Çağla Şıkel’in baş manken olarak podyuma çıktığı gecede Gülşen, söylediği şarkılar ve giydiği seksi kıyafetiyle hem kulağa hem de göze hitap etti.

140 parçadan oluşan koleksiyonun tanıtım defilesi Sitare Kalyoncuoğlu, Hande Acar, Işıl Reçber, Buket Aydın, Ebru Şallı ve Zeynep Üstünel gibi birçok ünlü isim izledi.

Çağla Şıkel baş manken olarak podyumda yürüdü.


GÜLŞEN: ÖZGÜR OLMAK İSTİYORUM

GÜLŞEN: ÖZGÜR OLMAK İSTİYORUM

Cengiz Abazoğlu imzalı seksi bir kıyafetle sahneye çıkan Gülşen mini konseri sonrası soruları yanıtladı. Ünlü şarkıcı, “Eşiniz Ozan Çolakoğlu kıyafet seçiminize karışıyor mu” sorusuna “Ozan benim eşim. Hayat arkadaşım. Birbirimize her konuda destek veriyor ve çok seviyoruz. Düşüncelerimize ve yaptıklarımıza çok saygı gösteriyoruz. Ben bir sanatçıyım. Üretiyorum ve şarkı söylüyorum. Özgür olmak istiyorum. Olması gereken de bu” dedi.

EBRU ŞALLI

EBRU ŞALLI

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya günler sonra evden çıktı