Cenk Eren: Defne Samyeli'yi tanımıyorum

Şarkıcı Cenk Eren, geçen akşam Cihangir'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden Eren, Defne Samyeli'ye yaptığı yorum hakkındaki sorulara ilginç bir yanıt verdi.

11 Eylül 2020, Cuma 08:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Cenk Eren, geçen akşam arkadaşlatıyla birlikte Cihangir'de bir mekanda vakit geçirdi. Eren, gazetecilerin, "Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli elbisesinin altına bir yorum yaptınız. Geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine atıfta bulunarak" yorumuna yanıt verdi.


Yaptığım yorumda Defne Hanım için kötü bir şey yoktu. Hatta kendisini övdüm. Ben Defne Hanım'ı tanımıyorum, arkadaş da değiliz. Ona neden kırgın ya da küs olayım?

Neler olmuştu?

Neler olmuştu?

Geçtiğimiz aylarda Defne Samyeli, mini siyah elbiseli pozunu paylaşmış, Samyeli'ye bir yorum da Cenk Eren'den gelmişti.

Emrah Akçaay'ın haberine göre; Defne Samyeli, geçen yaz Çeşme'De bir mekanda sahne alacaktı. İddiaya göre; Samyeli, adının yer aldığı afişte Yaşar, Deniz Seki, Cenk Eren ve Ayta Sözeri'nin de adları olunca kriz çıkarmış ve kendisine ayrı afiş basılmıştı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine de değinmişti. Bu olay günlerce konuşulmuş ancak diğer şarkıcılar konuyla ilgili yorum yapmamıştı.Eren, yaklaşık bir yıl sonra konuya değinmiş ve Samyeli'ye "Gerçekten çok güzel bir kadın. Geçen yaz Çeşme'de aynı mekanda sahneye çıkıyorduk. Bizimle aynı afişte yer almak istememişti. Valla haklıymış. Biz çirkin kalırmışız yanında ne yapalım" yorumunu yapmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya: Espri olarak paylaştım!