Cep telefonundan Youtube kullananlar dikkat!

Cep telefonundan Youtube kullananlar dikkat!

Youtube, Android uygulaması için uzun süredir test ettiği yeni kullanıcı arayüzünü yayınladığı güncelleme ile aktif hale getirdi: İşte Youtube arayüzünde yapılan değişiklikler

31 Mayıs 2017, Çarşamba 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, geçtiğimiz yıl Eylül ayında Android uygulaması için yeni bir kullanıcı arayüzü üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Yaklaşık 8 aylık test süreci boyunca üzerinde onlarca değişiklik yapılan yeni kullanıcı arayüzü, Google Play Store'da yayınlanan güncelleme ile aktif hale getirdi.


Youtube'a kötü haber: Bir bir terkediyorlar!


Youtube uygulamasının Android için yenilenen arayüzüdeki değişiklikler şöyle:

İlk dikkat çeken detay, alt kısma yerleştirilen ve video izleme dışında uygulamanın tüm sekmelerinde görülen yeni gezinme çubuğu.

Ana Sayfa, Trendler, Abonelikler ve Kitaplık olmak üzere toplamda dört farklı sekmeye ev sahipliği yapan gezinme alanı, bu sayede uygulamanın kullanımını çok daha kolay hale getirirken sekmeler arasında geçiş yaptığınızda bıraktığınız kısımdan devam ediyorsunuz.

shiftdelete'in haberine göre hesap ve Kitaplık bölümleri yeni arayüzde farklı alanlara taşınırken, üst kısımda yer alan profil resmine tıklayarak Hesap ve Ayarlar'a ulaşabiliyorsunuz.


Eline aldığı kızgın bıçakla her şeyi doğradı!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nden rekor