Ceren'in sözleri mezar taşında yaşayacak

Ceren'in sözleri mezar taşında yaşayacak

Ordu'da 3 Aralık günü evinin bulunduğu apartmanda öldürülen üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in daha önce sosyal medyada paylaştığı sözleri mezar taşına yazıldı.

06 Ocak 2020, Pazartesi 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ordu’da 3 Aralık tarihinde vahşice öldürülen Ceren Özdemir’in mezar taşına yazılan sözler duygulandırdı. Ceren Özdemir’in sosyal medya paylaşımı, ailesi tarafından mezar taşına yazdırıldı.

Altınordu ilçesinde evine gireceği esnada Özgür Arduç tarafından bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir, tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Olaydan bir gün sonra yakalanan katil zanlısı, Van Yüksek Güvenlikli Cezaevine gönderildi.

Aile, Ulubey ilçesi Kumanlar Mahallesi’nde bulunan kızlarının mezarını granit ile yaptırdı. Doğum gününe 3 gün kala öldürülen ve ailesinin de doğum gününü kızlarının mezarı başında kutladığı Ceren Özdemir’in mezar taşının ön yüzüne doğum ve ölüm tarihleri ile birlikte anne-baba ismi yazılırken, bir de fotoğrafı konuldu.

"Geride bırakmak zorunda olduğumu..."

Mezar taşının arka yüzüne ise ailesi tarafından Ceren Özdemir’in sosyal medya hesabında paylaştığı "Sınırlarımın ötesine geçmeyi öğreniyorum ve artık isteklerimi bastıranların yanında duramam. Bazen büyümek için insanları geride bırakmak zorunda olduğumu öğrendim ve bu öz sevginin ötesinde, nihayet kim olduğumun meselesi" paylaşımı yazıldı.

Baba Yılmaz Özdemir ise kendi sosyal medya hesabından kızının mezarına ait fotoğrafları yayınlayarak, "Prensesimin bedeni istirahatgahını geçireceği mekanı Allah’ın izniyle hazır" açıklamasında bulundu.

İHA


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fırtına konteynerleri denize uçurdu